SKANDAL- E-okul logosu (ç)alıntı mı?

Kodla Büyü
Hocam işin günün yok mu senin :)
Şu poudre school mudur nedir. Bir insan oraya nasıl ulaşır. Hadi ulaştın.
Logodan sana ne.
MEB teki bir memur , nasılsa kimse anlamaz diye o logoyu bulmuş kullanmış. Ne yapsın adam.
Nerden bilsin günün birinde başka birisi (o sen oluyorsun) o siteye girerek logoyu tespit etsin.

Bence hocam sen hemen eokul logosunu hazırlayan adamı bul. Kesin kanka olursunuz...

(Tamamen geyik)

olayın kriminal raporunu çıkardım arkadaşlar :mrgreen:

P ve D harflerini başta görmemişim o zaman template olmadığı belli. eokul sistemi hazırlanacaktı. herşey tamamdı fakat birşey eksikti. sistemin bir logosu olmalıydı ve acil yetişmesi gerekiyordu. bakan bizzat bastırıyordu. görevli kardeşimiz bu sorumluluğun altından bir an önce kalkabilmek için elini çabuk tutmalıydı. saatlerce düşündü. aklına birşey gelmiyordu. biraz photoshop biliyordu ama fikir olmadan neye yarardı? çizdi sildi olmadı yazdı sildi olmadı. sonradan beyninden dinnkk diye bir ses geldi. neden google amcaya danışmıyordu? hemen internet explorer 6 yı açtı ve template aramak için googleda "psd school logo" diye arattı. amacı photoshopun uzantısı olan psd yi aratmaktı. birden kendini psd okullarının sitesi psdschools.orgda buldu. burası template sitesi değildi. ama sitenin logosu da fena değildi hani :D evet onu kullanmalıydı... ve kaçınılmaz son :puhaha: :puhaha:

Parhelion' Alıntı:

P ve D harflerini başta görmemişim o zaman template olmadığı belli. eokul sistemi hazırlanacaktı. herşey tamamdı fakat birşey eksikti. sistemin bir logosu olmalıydı ve acil yetişmesi gerekiyordu. bakan bizzat bastırıyordu. görevli kardeşimiz bu sorumluluğun altından bir an önce kalkabilmek için elini çabuk tutmalıydı. saatlerce düşündü. aklına birşey gelmiyordu. biraz photoshop biliyordu ama fikir olmadan neye yarardı? çizdi sildi olmadı yazdı sildi olmadı. sonradan beyninden dinnkk diye bir ses geldi. neden google amcaya danışmıyordu? hemen internet explorer 6 yı açtı ve template aramak için googleda "psd school logo" diye arattı. amacı photoshopun uzantısı olan psd yi aratmaktı. birden kendini psd okullarının sitesi psdschools.orgda buldu. burası template sitesi değildi. ama sitenin logosu da fena değildi hani evet onu kullanmalıydı... ve kaçınılmaz son :puhaha:

:alkis:

Parhelion' Alıntı:

P ve D harflerini başta görmemişim o zaman template olmadığı belli. eokul sistemi hazırlanacaktı. herşey tamamdı fakat birşey eksikti. sistemin bir logosu olmalıydı ve acil yetişmesi gerekiyordu. bakan bizzat bastırıyordu. görevli kardeşimiz bu sorumluluğun altından bir an önce kalkabilmek için elini çabuk tutmalıydı. saatlerce düşündü. aklına birşey gelmiyordu. biraz photoshop biliyordu ama fikir olmadan neye yarardı? çizdi sildi olmadı yazdı sildi olmadı. sonradan beyninden dinnkk diye bir ses geldi. neden google amcaya danışmıyordu? hemen internet explorer 6 yı açtı ve template aramak için googleda "psd school logo" diye arattı. amacı photoshopun uzantısı olan psd yi aratmaktı. birden kendini psd okullarının sitesi psdschools.orgda buldu. burası template sitesi değildi. ama sitenin logosu da fena değildi hani :D evet onu kullanmalıydı... ve kaçınılmaz son :puhaha: :puhaha:

Hocam hemem CSI serilerine adını yazdır...

kazuo' Alıntı:
alpaygunes' Alıntı:
Devlet memuru logo yaparsa böyle olur işte. grafik , tasarım sanat ,spor gibi işler devlet memurluğuyla olmaz.
Hocam keşke mesele sadece tasarım problemi olsa.

Daha yakın zamanda forumca şahit olduğumuz bir örnek: Şube müdürlüğü sınavı öncesi askerde geçen süreler öğretmenlikten sayılmıyordu. Şube müdürlüğü sınavına başvuru sırasında askerde geçen süre öğretmenliğe dahil sayıldı. Şube müdürlüğü sınavı başvurusu bitince askerde geçen süre yine öğretmenlikten sayılmamaya başlandı.
Sınav öncesi bu süreler sayılmaya başlanmıştı, şimdi sayılmıyor mu ?

Ne biçim bir Bakanlıktır bu, keyfe keder yönetmelikler değişiyor. Nasıl bir lakaytlıktır bu böyle... :verymad:
EYY Milli Eğitim Bakanımız Duy bunlarıı.....

yataylimit' Alıntı:
Parhelion' Alıntı:

P ve D harflerini başta görmemişim o zaman template olmadığı belli. eokul sistemi hazırlanacaktı. herşey tamamdı fakat birşey eksikti. sistemin bir logosu olmalıydı ve acil yetişmesi gerekiyordu. bakan bizzat bastırıyordu. görevli kardeşimiz bu sorumluluğun altından bir an önce kalkabilmek için elini çabuk tutmalıydı. saatlerce düşündü. aklına birşey gelmiyordu. biraz photoshop biliyordu ama fikir olmadan neye yarardı? çizdi sildi olmadı yazdı sildi olmadı. sonradan beyninden dinnkk diye bir ses geldi. neden google amcaya danışmıyordu? hemen internet explorer 6 yı açtı ve template aramak için googleda "psd school logo" diye arattı. amacı photoshopun uzantısı olan psd yi aratmaktı. birden kendini psd okullarının sitesi psdschools.orgda buldu. burası template sitesi değildi. ama sitenin logosu da fena değildi hani evet onu kullanmalıydı... ve kaçınılmaz son

Her bahse girerim bunun doğru olduğuna :alkis: :alkis:

Parhelion' Alıntı:

tespit güzel,
bende bir tespit yapayım(yanlış anlama hocam seni yargılamak için değil)
muhtemelen sende aynı okul logosu arıyordun

Re: Ynt: SKANDAL- E-okul logosu (ç)alıntı mı?

celikumit' Alıntı:
tespit güzel,
yok be hocam okulumuzun logosu var o yüzden hiç uğraşmadım ama böyle bir görev verilseydi benim de ilk yapacağım şey önce googleı talan etmek olurdu herhalde :)

yalnız şaka bir yana hikaye gibi yazdığıma bakmayın olayın bir google aramasının hazin sonu olduğuna her türlü bahse girerim

Re: Ynt: SKANDAL- E-okul logosu (ç)alıntı mı?

Parhelion' Alıntı:
celikumit' Alıntı:
tespit güzel,
yok be hocam okulumuzun logosu var o yüzden hiç uğraşmadım ama böyle bir görev verilseydi benim de ilk yapacağım şey önce googleı talan etmek olurdu herhalde :)

yalnız şaka bir yana hikaye gibi yazdığıma bakmayın olayın bir google aramasının hazin sonu olduğuna her türlü bahse girerim
Olayı yaşar gibi anlatınca dedim bende hocama da lazımmış herhalde aynı anahtar kelimeden yola çıkmış.
Açıkçası bende itiraf edeyim lazım olsaydı aynı anahtar kelimelerle arama yapardım

Hadi Tayyip düşmanları bir gedik daha açıldı gözünüz aydın :lol: :lol: :lol:
(konuyu açan arkadaşa bravo iyi göz varmış, ben farkedemezdim)

Türkiye nin tipik alışkanlıkları işte,alışmış kudurmuştan beterdir.
TL işaretini de Ermenilerden çaldılar.

Parhelion' Alıntı:

P ve D harflerini başta görmemişim o zaman template olmadığı belli. eokul sistemi hazırlanacaktı. herşey tamamdı fakat birşey eksikti. sistemin bir logosu olmalıydı ve acil yetişmesi gerekiyordu. bakan bizzat bastırıyordu. görevli kardeşimiz bu sorumluluğun altından bir an önce kalkabilmek için elini çabuk tutmalıydı. saatlerce düşündü. aklına birşey gelmiyordu. biraz photoshop biliyordu ama fikir olmadan neye yarardı? çizdi sildi olmadı yazdı sildi olmadı. sonradan beyninden dinnkk diye bir ses geldi. neden google amcaya danışmıyordu? hemen internet explorer 6 yı açtı ve template aramak için googleda "psd school logo" diye arattı. amacı photoshopun uzantısı olan psd yi aratmaktı. birden kendini psd okullarının sitesi psdschools.orgda buldu. burası template sitesi değildi. ama sitenin logosu da fena değildi hani :D evet onu kullanmalıydı... ve kaçınılmaz son :puhaha:

Hocam harikasın, dediğin gibi arama yaptım. Hakkatten ilgili logo ŞAK diye karşımda. :D

Bu kamupersoneli.com sitesine haber veren-toplayan-yayınlayan bir arkadaş vardı. Bunu bir haberleştirsin. Belki e-okul logosu için ödüllü yarışma yaparlar, katılırız biz de...

Nasıl ve ne zaman denk geldiğimi hatırlamıyorum. çünkü bunu farkedeli bayağı oldu. İlk başlarda foruma yazıp yazmama konusunda tereddütümden dolayı yazmadım. Sonradan telif hakları ile konuları çocuklara anlatırken bunu örnek verebileceğim aklıma geldi. daha sonra siteye eklememin faydalı olacağını düşündüm. "psd school logo" olayı doğru olabilir.

Parhelion' Alıntı:

P ve D harflerini başta görmemişim o zaman template olmadığı belli. eokul sistemi hazırlanacaktı. herşey tamamdı fakat birşey eksikti. sistemin bir logosu olmalıydı ve acil yetişmesi gerekiyordu. bakan bizzat bastırıyordu. görevli kardeşimiz bu sorumluluğun altından bir an önce kalkabilmek için elini çabuk tutmalıydı. saatlerce düşündü. aklına birşey gelmiyordu. biraz photoshop biliyordu ama fikir olmadan neye yarardı? çizdi sildi olmadı yazdı sildi olmadı. sonradan beyninden dinnkk diye bir ses geldi. neden google amcaya danışmıyordu? hemen internet explorer 6 yı açtı ve template aramak için googleda "psd school logo" diye arattı. amacı photoshopun uzantısı olan psd yi aratmaktı. birden kendini psd okullarının sitesi psdschools.orgda buldu. burası template sitesi değildi. ama sitenin logosu da fena değildi hani :D evet onu kullanmalıydı... ve kaçınılmaz son
Zehir hafiye. :lol:

Parhelion' Alıntı:
olayın kriminal raporunu çıkardım arkadaşlar

P ve D harflerini başta görmemişim o zaman template olmadığı belli. eokul sistemi hazırlanacaktı. herşey tamamdı fakat birşey eksikti. sistemin bir logosu olmalıydı ve acil yetişmesi gerekiyordu. bakan bizzat bastırıyordu. görevli kardeşimiz bu sorumluluğun altından bir an önce kalkabilmek için elini çabuk tutmalıydı. saatlerce düşündü. aklına birşey gelmiyordu. biraz photoshop biliyordu ama fikir olmadan neye yarardı? çizdi sildi olmadı yazdı sildi olmadı. sonradan beyninden dinnkk diye bir ses geldi. neden google amcaya danışmıyordu? hemen internet explorer 6 yı açtı ve template aramak için googleda "psd school logo" diye arattı. amacı photoshopun uzantısı olan psd yi aratmaktı. birden kendini psd okullarının sitesi psdschools.orgda buldu. burası template sitesi değildi. ama sitenin logosu da fena değildi hani :D evet onu kullanmalıydı... ve kaçınılmaz son

Yoksa sen de mi e-okul için çalışıyorsun.

Düşünce tarzınızın bu kadar çabuk uyuşması, kuşkulandırdı beni :)))

Geri