sizde de ders işlemiyoruz artık diye laba getiriyorlarmı?

Kodla Büyü

tunaböte

Aktif Üye
malum artık son yazılılar falan oluyo, oldu.. tatilede az kaldı.. öğretmenler tüm sınıfı ders işlemiyoruz artık bitti diye laba getiriyolar. bilgisayarlarda takılsınlar diye.. sizdede öylemi?

Aynen hocam bütün derslerde girmek istiyorlar. Boş derslerim kapış kapış gidiyor. Ya çok sıkıcı geliyor bana onlara ise dersten kurtulmak zevkli. Ne zor iş bizimkisi ya.

Başında öğretmen olduğu sürece neden olmasın, ben gelenleri geri çevirmiyorum. Zarar vermesinler de ne yaparlarsa yapsınlar.

tunaböte' Alıntı:
malum artık son yazılılar falan oluyo, oldu.. tatilede az kaldı.. öğretmenler tüm sınıfı ders işlemiyoruz artık bitti diye laba getiriyolar. bilgisayarlarda takılsınlar diye.. sizdede öylemi?

sevdiğim öğretmenleri kırmıyorum.. öğrencileri zaten hiç almıyorum ders dışı..

hiç birzaman almadım ve almayacağım. bu aradak küsen çok. umrumda değil.

ben de bu haftadan itibaren öğle tatilinde kullandırmıyorum BT yi. derslerde gelmek isteyenler de oluyor ama zaten program var ona göre giriliyor

geçen hafta aldım. 2 fareden oldum. dedim bakın alınca n'oluyo. bundan sonra kimse gelmesin dedim. 2 fare sayesinde artık kimse gelmiyor

bizim okulda da getirmek istiyorlar ama ben de almıyorum....ders işlemek istiyorsanız getirin ama sırf oyun oynatmak için getiriyorsanız lütfen getirmeyin diyorum,onlar da getirmiyorlar....

En sinir olduğum olay. Bakıcıyız sanki.
-Denemeye girmeyenler BT'ye gitisin
-Denemeden çıkanlar BT'ye gitsin
-Yazılıdan çıkanlar BT'ye gitsin
-Dersten atılanlar BT'ye gitsin
-Ders boş BT'ye gitsinler
Yeni moda
-Ders Beden BT'ye girelim.

Geri