Sizce Hangisini Tercih Etmeliyim ?

Kodla Büyü
erhnhtms' Alıntı:
son makyajlı kasaları hariç 508 ve i30 un dizel otomatiklerinden uzak durun sayın hocam 508 özellikle ilk 2 viteste çok konforsuzdur i30 da 1.2 tsi golften fazla yakar şehir içinde
vw grubu-opel-ford 3ünden birini al binerken de satarkende yüzün gülsün
hocam ilk iki fiteste çekiş olarak çok seri olmadığını duymuştum ama konforunu niye etkilesinki? konforunu öven çok kişi var

erhnhtms' Alıntı:
konforunu övenlerin önceden hangi araca binip referans aldığı da önemli
hocam araçtan ben bmw-mercedes konforu beklemiyorum, ama anketteki araçlar içinde en konforlusudur diye düşünüyorum, golf kullandım ama 508 kullanmadığım için kıyaslıyamıorum, siz 508 kullandınız mı?

508 farklı diğerleri farklı segmentte.

Golf sevmem, itibarıda düşüşte ama altın gibi piyasası var.
Leon güzel ama dsg boşver, eski kasaları daha hoş bence
308 bilmiyorum hiç kullanmadım. Kullananlar da genelde memmun.
508 güzel konforlu alınabilir.
i30'u seçtim çünkü , kaliteli sürüşü, dediğin gibi mükemmel. Bir de ön yargı var ama gereksiz. adam 98 model accent yumurta kasa kullanmış, gelmiş 2016 model arabaya çamur atıyo :)

Bir de senede 2-3 defa uzun yol yapacaksın diye d segment araba alınmaz. 360 gün C segmenti lazım olur 5 gün D segmenti. O zaman senin C segmentinden araba alman daha mantıklı. Türkiye de bir çok şehir içi trafiği ve yolları D segmenti araçlar için uygun değil bence.

Bir de honda ford renault toyota bu yazılanların bir tık üstü. Değerlendirmeye alınabilir.

kafkas' Alıntı:
508 farklı diğerleri farklı segmentte.

Golf sevmem, itibarıda düşüşte ama altın gibi piyasası var.
Leon güzel ama dsg boşver, eski kasaları daha hoş bence
308 bilmiyorum hiç kullanmadım. Kullananlar da genelde memmun.
508 güzel konforlu alınabilir.
i30'u seçtim çünkü , kaliteli sürüşü, dediğin gibi mükemmel. Bir de ön yargı var ama gereksiz. adam 98 model accent yumurta kasa kullanmış, gelmiş 2016 model arabaya çamur atıyo :)

Bir de senede 2-3 defa uzun yol yapacaksın diye d segment araba alınmaz. 360 gün C segmenti lazım olur 5 gün D segmenti. O zaman senin C segmentinden araba alman daha mantıklı. Türkiye de bir çok şehir içi trafiği ve yolları D segmenti araçlar için uygun değil bence.

Bir de honda ford renault toyota bu yazılanların bir tık üstü. Değerlendirmeye alınabilir.
son cümlene kadar çok haklı doğru söylüyor diyordum ama son cümlen olmadı hocam:) reno bunların hiç birinden iyi değil, ford ve honda da motor sesinden dolayı rahatsızlık veriyor..

Hocam sen o zaman i30'u al :++: Uçak gibi gidiyo.

Alman konforlu, japon sağlam, amerikan geniş, ingiliz prestijli, falan derken marka ırkçısı olduk yeminle :puhaha:

Geri