Sizce hangi araç?

Kodla Büyü
Tabiki Passat alırken de kullanırken de satarken de üzmez 1.6 olması da avantaj üstelik dizel

DSG' den uzak dur derim başkada birşey demem.. VW nin manuelleri iyi ama DSG = bile bile lades :)

Hocam bende daha yeni sıfır Makyajlı kasa Nissan qasqai 2017 1.6 dCi Sky Pack Pack aldım. Senin 2. el yazdığın 1.6 dCi Platinum Premium Pack şuan bayide 139 bin TL. Ama sakın gidipte ikinci ele o fiyatı verme. Ben 139 bine sıfır aldım. 1.6 dCi Platinum Premium Pack şuan bazı bayilerde 139 bin. Hemde makyajlı kasa.Haberin olsun. Sana kesin tavsiyem sıfır 1.6 dCi Platinum Premium Pack veya skp pack al. Ben skypack alddım çünkü cant büyüklüğü dışında artısı daha fazla anahtarsız çalıştırma start stop gibi. Tabi şuda var alacağın araba çok geniş olsun. Bagajı geniş olsun falan dersen Passat öne çıkar.Ama bunlar çok önemli değilse tavsiye ederim. Bu arada aslında peugeot 3008 alacaktım ama fiyatı uçurdular. Bu donanımda 3008 180 bin TL

Son düzenleme:
qashqai lerde star stop sistemi dolayısıyla aküsünün çabuk bittiğini birkaç kişiden işittim. İyi araştırın. Ama passat passattır. Arabanın hasıdır. Adı bile asil.

Bence Passat sebebi daha geniş ve oturaklı olması ama kesinlikte trendline değil.

Geri