Sizce bu tv nasıl?

Kodla Büyü
hesap zamanı sitesi güvenilir mi peki buradan hiç alışveriş yapmadım hocam

incir altyapısı ile kurmuş oluğum e ticaret sitem hocam. güvenlilk, teslimat vs gibi konularda bir sıkıntı yok.

serap4' Alıntı:
incirle kurulmuş sitelere prim vermeyin hocam..

hepsiburada,istanbulbilişim,n11 gibi sitelerde daha uygun bulabilirsiniz. baktığnız tv iş görür

aynenbadi' Alıntı:
serap4' Alıntı:

hepsiburada,istanbulbilişim,n11 gibi sitelerde daha uygun bulabilirsiniz. baktığnız tv iş görür
sayın hocam daha uygun fiyatlı başka bir site de varsa tabiki ordan alınabilir. bir bilişimci fiyat kıyaslaması yapmadan herhangibirşey almaz zaten. bizimkisi de tavsiye isteyen bir hocamıza ürün tavsiyesi.

incir ile kurulmuş istelere pirim verilmemesi nedenini de söyleyebilirmisiniz. teslimat, garanti, dolandırıcılık, yanlış ürün gönderme gibi bir sebep mi var. yada sizde neden böyle bir intiba bıraktı.
kaldıki yazdığım ürünleri söylediğiniz sitelerden fiyat kıyaslaması yapın sonra tekrar yazın isterseniz.

fiyattan ziyade özellikler açısından yorum istemiştim... hani ucuz diye işe yaramayan bi tv almayayım :oops: :cry: :)

sayın hocam bence o fiyatı verecekeniz Luxor yerine LG, samsung veya vestel makalı gibi bir tv almanız daha mantıklı olur kanaatindeyim. lg samsung fiyatları yazdığınız tv fiyatına yakın.

aynenbadi' Alıntı:
serap4' Alıntı:

hocam ne diyon incirciler gelir şimdi :)

xtasy' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
serap4' Alıntı:

hocam ne diyon incirciler gelir şimdi :)
sayın hocam bir şeye itiraz için mantıklı bir gerekçe olmalı.aynenbadi müsait olmadığı için cevap yazmadı sanırım.
bende yakın zamana kadar tüm alışverişlerimi hepsi buradadan ve ya gitti gidiyordan yapıyordum. akakçeden kıyaslama yapardım ama çogu sitede fiyat düşükte olsa güvenemez ve o sitelerden alışveriş yapmazdım. 20-30 fazla olsun hepsiburadadan olsun derdim.
kendi sitemi kurduktan sonra şunu fark ettim. birçok ürünü hepsi buradaya göre daha ucuza alabiliyorum. güvenlik, garanti, teslimat konularında da sorunda yaşamıyorum.
biraz önce bir üründe fiyat kıyaslamasını verdim. site güvenilir olduktan sonra neden daha pahalıya büyük sitelerden alayım ki.
itirazı olan bunun cevabını versin bende öğrenmiş olayım.

hocam burada incir reklamı yeterince yapıldı ,titatn diyenler oldu sistemi savunanlar oldu falan filan...tartışma konusu açmak istemiyorum benim görüşümde incir ve türevlerinden alışveriş etmemek.. uygun fiyata bilindik sitelerden alışveriş yapmak gerekirse 2-3 kuruş fazla vermek..nokta

incir sitesinin ayrıntısını bilmiyorum.
Sadece espri süper !

hocam bende ailem için a101 de satılan nexon marka tv almıştım gayet memmunuz :+1:

Geri