Sizce bu araba nasil

Kodla Büyü
hocam umarım istediğiniz gibidir ama galeri olunca iki defa hatta üç dört defa düşünmek gerek bence

bende 2010 dizel var piyasası o kadar yükselmiş mi corsa'nın :)

fiyata bak.. millet iyice uçtu.. vuruk-çizik ikinci el araçlar maşallah sıfır arabalarla yarışıyor..

1.si galeri
2.si fiyatı bence biraz uçuk gibi
3.sü şu temizlik boyası kavramı

araç 98 model değil ki temizlik boyası olsun hem nedir bu temizlik boyası,yok serpme boya püskürme boya v.s
tavsiyem başka araçlara bakınız

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4821/detay

Aracım 2011 model olup tam otomatik Enjoy Opel Corsa'dır . Araçta 3 adet kaza vardır .
22.02.2013 = 622 TL
11.07.2011 = 1180 TL
07.07.2011 = 330 TL
Bundan dolayı ön tampon değişmiştir . Sol arka kapıda boya vardır . Bunun dışında araçta herhangi birşey yoktur . Araba tam otomatik olduğu için rampalarda geri kaçırmaz . Tam bir acemi arabasıdır . Takas tekliflerine açığım . Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun .

bu araçta istanbulda. ayrıca sahibinden ve de ne olup ne olmadığı belli. Yerinizde olsam galeriden o arabayı alacağıma sahibinden bu arabayı alırım. Hem de 750 tl daha hesaplı

Fiyatlar yükseldi artık. Size punto evo yu tavsiye ederim. Biz geçen sene aldık çok memnunuz. Arabada tek eksik hız sabitleyici. Corsadan donanım olarak üstün ve fiyat olarak düşük. Arabayla ilgili önyargılarınız yoksa bir sürün derim

ben sana birsey diyeyim hiç bulaşma...ben 5 gün önce 44bintl ye 43binkm de 2011 dizel auris aldım kazasız boyasız değişensiz...o araba 40a yaklaşmış yani bulaşma.alt tarafı corsasın sen yani.dizelini o fiyat aralığında bulabilirsin bak.1.4 benzinli bide cebinide korumaz.34-35 e verirse al ama

hocam hasar kaydını öğren pert kaydı varmı filan önden kazası var 35 gibi alınır

motor kaputunda boya varmış buna temizlik boyası demiş yersen..!

Geri