sizce alınır mı?

Kodla Büyü
Hafta sonunu bekle 1759 liradan % 25 indirimle 1407 tl ye al hocam (vatanda her hafta sonu % 25 indirim oluyor)

Hocam ben dün baktım haftasonu 1388 liraya iniyor dedi ama casper nasıl acaba casper mi alsam yoksa ithal marka bir leptop mu alsam o konuda kararsız kaldım.

Casper amca kötü derlerdi de benim emektar casper nirvana 6. yılına girdi. Ne asuslar, dell'ler devirdi bu laptop. Hey gidi hey! Kısacası teknoloji biraz da şans işi.

ausun anakartı niye yandı acaba bilgi verebilirs misin hocam?
bu arada teknoloji gerçekten şans işi ama belli markalardan yine de taviz vermemek lazım...

bunu alacağına acer ultrabook var 1.400'e vatanda. ben olsam aynı paraya ultrabook alırım

Casper ın kötülüğü yok - kasası hoşuna gidiyorsa al gitsin - içindekiler aynı nasıl olsa

Hocam asus'un anakartı daha öncede yanmıştı o zman garantisi vardı değiştirdiler. Sonra dün elimdeyken güç kablosu çıktı daha da açılmadı götürdüm çipset yanmış dediler 200 tl ye değişecekmiş. ama yine yanar diye yaptırmak istemiyorum. x51r serisi idi beş yıl oldu.

önceki casperim arıza üstüne arıza veriyordu garantiden değişti başka bir model verdiler 2 yılı geçti tık demedi nazar değmesin..
araştırıp bakmak lazım arıza durumuna

Geri