Siz olsanız hangisini alırdınız..????

Kodla Büyü
by_katliam' Alıntı:
erden60' Alıntı:
birader geçen hafta renault modüs aldım 2006 model 1.4 16v 100 beygir 4 hava yastığı abs klima, tipi hoşuna gitmez belki ama fiyatıda uygun 18.000 tl .senin gösterdiğin arabalardan aşağı değil özellik olarak gerek yok bence 30.000 tl verme arabaya, arabaya 30bin verilmez....bence tabi hiçbir arabaya 30-40bin verilmez....heleki araba için kredi hayatta çekilmez!
anlayış farkı işte bu olsa gerek..
valla param olursa 40-50 de veririm,benim mantığımda hayatta reno almam heleki adı sanı bilinmeyen bi modelini hiç almam..
benim bindiğim araç biraz at gibi rahat olmalı eşek gibi anırmamalı..bu da benim anlayışım :puhaha:
16v 100beygir anırır mı? bu başlığa yazılan arabaları anırtır tam tersine? kullanıyorum görüyorum trafikte, renaunt modusu bir araştır önce euro cab 5 yıldız almış 1300kg araç güvenlik açısından poloyu sallar.....ayrıca 18bin cıvarı

ozkansedef' Alıntı:
308 ve Auris C Sınıfı diğerleri B Sınıfı. 308 daha geniş duruyor. Ama kendi sınıfında Jazz genişlik ve yakıt ekonomisinde iyidir. 308 ile Auris şehir içinde 100 kmde 9-11 lt arası yakarken Jazz 6-8 lt arasında yakacaktır. Tamamen ne istediğinize bağlı.

Auris:
Uzunluk 4220 mm
Genişlik 1760
Yükseklik 1515
Bagaj Genişliği 350 lt
Şehir İçi: 9
Şehir Dışı: 6

308
Uzunluk 4276 mm (+)
Genişlik 1815 (+)
Yükseklik 1498
Bagaj Genişliği 430 lt (+)
Şehir İçi: 10,3
Şehir Dışı: 6

Jazz
Uzunluk 3900 mm
Genişlik 1695
Yükseklik 1525 (+)
Bagaj Genişliği 400 lt
Şehir İçi: 6,5 (+)
Şehir Dışı: 5 (+)

Avantajlı kısımlara (+) koydum. :D

honda jazz çok iyi görünüyor ama ilerde satabilirmiyim bilemiyorum

mescan' Alıntı:

Jazz zaten yakıt cimrisi olarak bilinir. Cam tavanıyla hoş bir seçenek bence. Satış konusunda hondaların pek sıkıntı yaratcağını düşünmüyorum.

ozkansedef' Alıntı:
mescan' Alıntı:

Jazz zaten yakıt cimrisi olarak bilinir. Cam tavanıyla hoş bir seçenek bence. Satış konusunda hondaların pek sıkıntı yaratcağını düşünmüyorum.

peki sen olsan polomu yoksa jazz mı alırdın

ESP hariç donanım olarak bir eksiği yok benim için polonun. Hız sabitleyici, fonksiyonel direksiyon olmazsa olmaz değil bence :)

hbasdereli' Alıntı:
ESP hariç donanım olarak bir eksiği yok benim için polonun. Hız sabitleyici, fonksiyonel direksiyon olmazsa olmaz değil bence :)

ama en azından bir yol bilgisayarı olsaymış iyiymiş :)

jolly' Alıntı:
hbasdereli' Alıntı:

yokuş kalkış desteği?
Hill Holder dediğiniz galiba hocam oda önemli değil benim için :) Unodan poloya geçince uzay mekiği kullanıyor gibi hissediyorum kendimi:)

polonun üst leveli ne olacak hocam :)
yeni astra hb veya yeni megane hb olsa uzay gemisi olur herhalde ;)

jolly' Alıntı:
polonun üst leveli ne olacak hocam :)
yeni astra hb veya yeni megane hb olsa uzay gemisi olur herhalde ;)

Megane hb olmazda hocam astra hb j kasa hayalim hayırlısıyla düğünü yapalım bakarız 4-5 yıl sonra:)

erden60' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
erden60' Alıntı:
birader geçen hafta renault modüs aldım 2006 model 1.4 16v 100 beygir 4 hava yastığı abs klima, tipi hoşuna gitmez belki ama fiyatıda uygun 18.000 tl .senin gösterdiğin arabalardan aşağı değil özellik olarak gerek yok bence 30.000 tl verme arabaya, arabaya 30bin verilmez....bence tabi hiçbir arabaya 30-40bin verilmez....heleki araba için kredi hayatta çekilmez!
valla param olursa 40-50 de veririm,benim mantığımda hayatta reno almam heleki adı sanı bilinmeyen bi modelini hiç almam..
benim bindiğim araç biraz at gibi rahat olmalı eşek gibi anırmamalı..bu da benim anlayışım :puhaha:
16v 100beygir anırır mı? bu başlığa yazılan arabaları anırtır tam tersine? kullanıyorum görüyorum trafikte, renaunt modusu bir araştır önce euro cab 5 yıldız almış 1300kg araç güvenlik açısından poloyu sallar.....ayrıca 18bin cıvarı
hayatımda gördüğüm en tipsiz arabanın neyini araştırıcam hocam..anırırması sadece çekiş anlamında değil konfor ve ses yalıtımı anlamın da da söelemiştim..burdaki araçların hepsi modus dan hep tipli hemde konforlu..reno nun yapmış olabilieceği en gereksiz araçlardan birtanesi bence..

by_katliam' Alıntı:
erden60' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
erden60' Alıntı:
hayatımda gördüğüm en tipsiz arabanın neyini araştırıcam hocam..anırırması sadece çekiş anlamında değil konfor ve ses yalıtımı anlamın da da söelemiştim..burdaki araçların hepsi modus dan hep tipli hemde konforlu..reno nun yapmış olabilieceği en gereksiz araçlardan birtanesi bence..

çok agresif gördüm hocam seni :)

Geri