Siyasi konular için...

Kodla Büyü

ghost

Site Admin
Yönetici
arkadaşlar siyasi mesajları konu dışı bölümüne yazınız, forum içeriğini koruyalım..

ayrıca;
bir konuda fikir beyan etmek herkesin hakkıdır ancak küfür etmek kimsenin haddine değildir; lütfen öğretmen olduğumuzu unutmayalım..

ghost' Alıntı:
arkadaşlar siyasi mesajları konu dışı bölümüne yazınız, forum içeriğini koruyalım..

ayrıca;
bir konuda fikir beyan etmek herkesin hakkıdır ancak küfür etmek kimsenin haddine değildir; lütfen öğretmen olduğumuzu unutmayalım..
Katılıyorum... Bence ağırlıklı olarak mesleki çalışmalar paylaşalım.. Siyaset ve siyasi konular bizleri kutuplaştırrıyor. Öğretmen olduğumuzu unutmayalım

Seneye pek fırsatımız olmaz sanırım. Daha fazla derle ilgili şeyler paylaşılır diye düşünüyorum.

seneye 4 tane seçim olacak diyorlar - asıl seneye tartışmaların dozu iyice kaçar. Bence de konu dışı bölümü daha uygun.
Zaten sabaha kadar karşılıklı yazışılsa da , fikirler söylense de, bir tarafın diğer tarafa bir şeyi ikna ettirdiğini - kabullendirdiğini - haklısın dendiğini duymadım.
Demem o ki buraya yazmakla kimsenin fikirlerine tesir edilmiyor - boşuna birbirinizi yemiş oluyorsunuz.
Benim tarzım budur, bir kere söylerim - baktım anlamıyor, moda mod koşullanmış, konuşmayı uzatmaya gerek görmem , çünkü ne dersen de, ne kadar haklı olursan ol - karşındaki buna ikna olmaz

http://www.bilgisayarbilisim.net/her-telden-f29/gezi-parki-ile-ilgili-bir-konusma-t113159.html
http://www.bilgisayarbilisim.net/guncel-haberler-f6/gozleriniz-yasaracak-t113218.html

ben zaten yorum yazmıyorum konu anasayfada kalmasın diye ki çoğu hocalarım bu siyasi konulardan rahatsızlık duyuyor, ama arkadaşlar yazıyor sonuçta konular devam ediyor. admin de sanırım hakaret boyutuna kadar müdahale etmiyor, gerçi ben 2 konu açtım ki daha yorum yapılamadan direk taşındı. tarafsızlığa dikkat etmesi gerekiyor adminin, yoksa admine olan güven ve saygı kaybolur diye düşünüyorum. yani benim açımdan öyle en azından. benim açtığım 2 konu 1 saat içinde taşındı ama bazı konular haftalardır duruyor.

Geri