sitem sonunda bitti :)

Kodla Büyü
gayet güzel hocam eline sağlık.görsel açıdan renkler biraz daha canlı olabilir.yazı fontlarını da değiştirebilirsiniz,

Güzel olmuş hocam ama üniversitenin renklerine bağlı kalsanız daha güzel olurdu sanki lacivert mi koyu mavi mi? Site birbirini tamamlardı, ayrı olsun diyorsanız arka planda desenli bir resim kullanırsanız sade siyah yerine daha güzel olur şöyle okulun logosunun gömülü olduğu bir resim filan.

her şeyi anladım da hocam sitenin ana sayfasında oidb nin hangi üniversiteye ait olduğunu belirten bişey bulamadım. Abant İzzet Baysal Üni olduğunu Ana sayfadan anlamam gerekiyor.. bannera yada başka bir yere üniversitenin adını da yazarsan daha güzel olur..

blankkeyframe' Alıntı:
her şeyi anladım da hocam sitenin ana sayfasında oidb nin hangi üniversiteye ait olduğunu belirten bişey bulamadım. Abant İzzet Baysal Üni olduğunu Ana sayfadan anlamam gerekiyor.. bannera yada başka bir yere üniversitenin adını da yazarsan daha güzel olur..

ben de aynı şeyi söyleyecektim, üniversitenin açık adı yazılmalı, girer girmez nerde olduğunu anlamalısın... bannera eklediğiniz resimlerin renkleriyle oynayın, daha canlı görmek isterim... güzel olmuş genel olarak...

yorumları okuyunca yemekteyiz programı gibi olmuş hocam:) arkadaşların eleştirilerine katılıyorum
*güvenlik açığı mevcut.
*renk olarak çok ağır
* üniversitenizin renklerine sadık kalmanız daha sağlıklı olur
* hangi üni ye ait bir site olduğu site içerisine girince hemen anlaşılmıyor..banner ile çözülebilir

** şakamızı da yapalım : en önemlisi de masa da çiçek yok, olmamış bu yemek der ve giderim :D :++:

not: emeğinize sağlık hocam

omurilik' Alıntı:
blankkeyframe' Alıntı:

ben de aynı şeyi söyleyecektim, üniversitenin açık adı yazılmalı, girer girmez nerde olduğunu anlamalısın... bannera eklediğiniz resimlerin renkleriyle oynayın, daha canlı görmek isterim... güzel olmuş genel olarak...

bannerda isim olmalı öğrenci işleri diye özerk bir kurum mu var diye düşündüm aşağı baktım yukarı baktım sağa baktım sola baktım sonunda iletişimden buldum.

Demhar' Alıntı:
omurilik' Alıntı:
blankkeyframe' Alıntı:

bannerda isim olmalı öğrenci işleri diye özerk bir kurum mu var diye düşündüm aşağı baktım yukarı baktım sağa baktım sola baktım sonunda iletişimden buldum.

+1

güzel bir site olmuş hocam elinize sağlık fakat biraz karanlık kalmış gibi. Biraz açık renklerle daha hoş durabilir gibi geldi bana tercihen

Arkadaşların yorumlarına ilaveten nacizane birkaç yorum da ben yapayım.
SEO yu tam olarak aktif hale getirmediğinizden dolayı linkler "index.php" den sonra geliyor. Bunu düzeltebilirsiniz.
Güvenlik anlamında Administrator klasörünü acilen şifrelemenizi de öneririm.

blankkeyframe' Alıntı:
aynen katılıyorum

Geri