Sinir Harbi

Kodla Büyü

hakanotuken

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Şu an evimde delirmek üzereyim, çok agresif birisi değilim ama sınırı geçince patlama yaşarım. Silahım olsa aşağı mahalledeki soysuzların arasına dalıp sıkardım.

Dayanamıyorum artık, Mersin gibi Türk şehrine geliyorsun, işin var, aşın var, evin barkın var ama her yeri talan ediyorsun yakıp yıkıyorsun buna hakkın yok ulan soysuz.

Ben şehrimde olay istemiyorum.
SEN KOBAİ'YE SAHİP ÇIKIYORUM DİYORSUN PEKİ BEN ŞEHRİME, VATANIMA, OTOBÜS DURAĞIMA, BANKAMATİĞİME SAHİP ÇIKMAYACAKMIYIM.

Allah topunuzun belasını versin.

Son düzenleme:
hocam sen le ben le olmaz bu iş, polis bunlardan yakaladığını kobaniye sınır dışı etsin, yada bunlar kimin malına canına kastederse karşılık verme hakkı olsun, birsürü masum insanın arabaları evleri dükkanları yağmalanıyor dün ben uyuyana kadar yan mahalleden çatışma sesleri geliyordu helikoptr sabahlara kadar tepemizde turladı polisede yazık değilmi?

Hepsi oyun inanın ülkemize bi hal düşşse bizim sığınacağımız kapımız yok bunu herkes bilgi şimdi bir olma diri olma zamanı Allah sabır versin hepimize

Bunlar eli sazlı, yere bile sigara atmayan, barış güvercini degilmiydi? Kahpe doğan medyası böyle lanse etmiyormuydu bunları.

Gorun ve uyanın artık, meclisteki iki parti bunlara terorist bile diyemiyor.

ya ne oyunu biz bunları eskiden de biliriz. Dindarı, müslümanı bile evde elektriği bedava kullanır, hastanede yeşil kart kullanır, yüzüne güler arkandan iş çevirir. Kobaniyi çok seviyorlarsa gidip savaşsınlar niye o sevmedikleri tc askerini kobaniye sürüyorlar.

Geri