Sinemalarda Bu Hafta (08-14 Ocak)

Kodla Büyü

*cem62*

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yahsi-Bati-1253636360.jpg

Yahşi Batı

Dabbe-2.jpg

Dabbe 2

Vavien-1257953394.jpg

Vavien

Baska-Dilde-Ask-1260431141.jpg

Başka Dilde Aşk

Aci-Ask-1258892679.jpg

Acı Aşk

http://www.sinemalar.com

Re: Sinemalarda Bu Hafta

bu filmlerden 3 tanesini izledim ( yeni ay,testere 6 ,2012)
testere 6 en çok beğendiğim filmdi ,özellikle ilk açılış sahnesi facebookta ve youtube da dolanıyor gerçekten insanı fena halde rahatsız edici sahneler var ama senaryosu çok zekice diğer serileri izleyen mutlaka izlesin ,bana göre serinin ilk filminden sonraki en iyi filmi olmuş :+1:
yeni ay= evet alacakaranlık serisini okuyanlar bilir ,genelde 10-15 yaş arası gençlerimizin çoğu bu filmdeydi sinemada, kitabı bestseller halen ,yazan kişi stephanie meyer 50 milyon dolar kazanıyor senede ,5 serilik bölümün 2.nci filmi new moon ,vampirler ,kurtadamlar ve tabiki aşk hikayesi filme damgasını vuruyor ,kitabını okuduysanız filmide görün derim ben ama dvd de izlemek daha mantıklı
2012 ise en büyük hayal kırıklığıydı benim için ,bomboş senaryo ,tüm amerikan film klişeleri ,vasat oyunculuk ,ne ararsan var filmde olumsuz olarak ,sadece efektleri çok süper ama maalesef o bile kurtarmıyor filmi ,sonuç olarak izlemeyin derim ben ,illa izlemek istiyosanız bu süper konudan böyle saçmasapan bir film nasıl çıkartılır görmüş olursunuz

adını sen koy a giden varmı? buraya hala gelmedi...gidilmeye değerse öyle gidecem..
birde gecenin kanatları nı pek beğenmiyorlar...görüşlerinizi yazarsanız fikrimiz olur... ama gitmeme kararı aldım...DVD çıkınca izliycem..

AVATAR filmine dün bir kız arkadaşla gittik ve 2 saat 45 dakika REAL 3D keyfi ve de film süperdi. Herkese tavsiye ederim.Beğeneceksiniz ;)

Re: Sinemalarda Bu Hafta (25-31 Aralık)

Adını Sen Koy berbat bir film. Film Eskişehirde çekilmese devre arasında çıkardım..
Dabbe2 korku değil komedi filmi sanki:) Sakın para verip gitmeyin..
Neşeli Hayat güzel film ama komedi filmi değil. Espri neredeyse hiç yok, hatta hüzünlü bir film diyebilirim.

Avatar...İki kere gittim fime. Biri 3D, diğeri normal. Sakın ha normale gitmeyin. Arada dağlar kadar fark var. Bir film 3D ile bu kadar gerçekçi olabilir. Bu sene girmiş en güzel film.

Re: Sinemalarda Bu Hafta (25-31 Aralık)

amip33' Alıntı:
...Biri 3D, diğeri normal. Sakın ha normale gitmeyin. Arada dağlar kadar fark var. Bir film 3D ile bu kadar gerçekçi olabilir. Bu sene girmiş en güzel film.

boşuna demiolar dünya sinema tarihinde bi dönem noktası diye... :)

Re: Sinemalarda Bu Hafta (01-07 Ocak)

Bilet fiyatları çok pahalı.Öğretmen: 13.5 tl

bugün yahşi batı ya gidicem. işallah verdiğim paraya değer

Law Abiding Citizen eksik kalmış cem hocam..

Türkiyede gösterime girmeden izlemiştim.Sırf gerard buttler oynadı diye :D
eksik bi senaryo bence ve verilmek istenen mesaj çok anlamlı olsada veremeden alt üst etmişler filmi.filmin sonu bu olmamalıydı dedirtiyor insana :-1:

Yahşi Batı berbat gerçekten. Sırf küfür neresi komik anlayamadım. 1 TL bile vermeye değmez.

Yahşi batı Cem Yılmaz' ın bir küfür ayıbı bence .

Geri