Simple Image Gallery Sorunu siyah ekran veriyor ?

Kodla Büyü

selcuk_hoca

Aktif Üye
Arkadaşlar Joomla 2.5 k2 haber bileşenine Simple Image Gallery kurmuştuk. Uzun süredir sıkıntısız çalıştı lakin din ihtibariyle
Siyah ekran veriyor. Bu sıkıntıyı sanırım bir çok arkadaş kullanıyorsa şuandan ihtibaren yaşayacktır.
Nedenini tahmin edebilecek varmı ? Kesinlikle warez değildir.

Joomla 2.5.8 k2 2.6.2 ve Simple Image Gallery 2.5.7 kullanılmıştır.

Tema değiştirdim k2 yi yeniden kurdum. Simple Image Gallery kaldırıp tekrar kurdum gene de olmadı.

Demo site kurdum sıfır kurulum yaptım orda da aynı problem var. Sitelerinde yeni güncelleştirmede yok ama :(

Açılan sayfada en altta resim galerisi bölümü :(

Hata Ön izleme > http://www.gebzeokulsporlari.com/haberl ... ey-io.html

uyumlu ek yöneticisinden simple image gallery ayarlarına gir
jQuery library handling yazan yerin karşısında do not load the ...
yazan yeri işaretle ve kaydet olay tamadır.

k.cokol' Alıntı:

BİLİŞİM DÜNYASININ DİBİSİN HOCAM . ALLAH ŞU MÜBAREK GECENİN YÜZ ÜSTÜ HÜRMETİNE YÜZÜNÜ GLDÜRSÜN. HER HANGİ BİRŞEY LAZIM OLURSA JOOMLA BİLŞ. MODL . ÇEKİNME SÖYLE IŞINLARIM. ADAMSIN.

selcuk_hoca' Alıntı:
k.cokol' Alıntı:

BİLİŞİM DÜNYASININ DİBİSİN HOCAM . ... ADAMSIN.

Selçuk Bey, Koray hocamın yaptığı iyiliğin karşılığında söylemiş olduğunuz cümleleri hayretle okudum. "Bilişim Dünyasının dibisin...Adamsın..." Duygularımızı ifade etmek için Tükçemizde o kadar güzel kelimeler varken neden böyle sokak ağzını tercih ettiğinizi anlayamadım açıkçası. Topluma yön veren öğretmenler olarak bizim daha çok dikkat etmemiz gerektiği kanaatindeyim.

Dipnot: Koray hocam, aynı sıkıntı bende de mevcuttu ve önerin sorunu çözmeye yetti. Teşekkürler...

Geri