Silicon Power ateşe ve darbelere dayanıklı HDD

Kodla Büyü

aykutgultekin

Aktif Üye
Arkadaşlar linkteki ürünü aldım. Darbelere, suya, ateşe dayanıklı olduğunu ispat etmiş, internette bir sürü video ve test ile kendini ispat etmiş bir ürün fakat ürün geldi ve ürünü hafifçe salladığımda üründen açık bir şekilde içindeki hdd nin sallanma sesi gibi bir ses geliyor. Bu ürünü kullanan arkadaşlar var mı? bu normal bir durum mu? darbelere karşı dayanıklılığı sağlayan sistemin sesi mi gelen yoksa ürünüm sorunlu mu? Anlayamadım. Bu üründen kullanan varsa ve cevap yazarsa çok sevinirim.
http://www.hepsiburada.com/liste/silico ... w%3dsearch

Hocam bende zaten indirimdeyken almıştım. 189 tl idi... Ama mesele şu ürünü salladığımda bariz bir ses geliyor bu olağan bir durum mu? ürünüm arızalı mı? Anlayamadım bir türlü?

Demek ki arkadaşların hiçbirinde silicon power yok :cry:
Ben bu hdd nin sorunlu mu olduğunu nasıl anlayacağım fikri olan var mı?

yarın 154tlye goldda 1 tb taşınabilir var.Geçen hafta samsung kabartmalı cep diski aldım blueray filmlerim için okuma kopyala hızlı

hepsi hikaye transcend den şaşmayın 1 düzine yerlere attım bi şiçik yok..yanma ya suya dayanıklı değil.. zati nerde yanacak suya girecek ..adata da tavsiye ederim..

Ya arkadaşlar bu silicon power i sırf darbelere dayanıklılığı için aldım. çocukların elinin altında verilerim korunsun diye. Ama işte şu ses meselesi olmasa 160 tl ye adata almaktansa bunu yine tercih ederim. Şu ses meselesini çözebilsem bir...

Geri