Siizce Hangi Telefon?

Kodla Büyü

cgg*seco

Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar eşime telefon alacağız. Üst limitimiz 1250-1300 TL. Eşimin aradığı en önemli özellik çok iyi fotoğraf çekmesi. Onun dışında bildiğimiz aranılan özellikler. Bir bayanın kullanacağınıda göz önüne alarak Listedeki seçeneklerden sizce hangisi? Yada başka bir telefon öneriyorsanız sebebi nedir?

ALDIK: Arkadaşlar eşime Samsung C7 aldık. Gayet memnunuz. Şarjı; temel programlar yüklenmesi, meraktan dolayı ekstradan karıştırılmasına vs dahil 2,5 gün gitti. Kamerası tatmin edici. İthalatçı garantili fakat herhangi bir sorunla karşılaşmadık şimdilik. Yaklaşık 1 haftadır bizde telefon. Ortalama fiyatı 1350 TL. n11'de 125 TL indirim çeki vardı 1225 TL'ye geldi. Şimdilik herkese tavsiye edebileceğim bir telefon... Bu arada elitbote hocama özellikle teşekkür ederiz, telefondan bizi haberdar ettiği için.

g4 çok fazla problemle karşılaşılan bir telefon.üstelik lg Türkiyenin bunların önemli bir kısmını çözememesi ya da süreci çok uzatması da önemli.forumlarda bunlarla ilgili yüzlerce şikayet var.asusa hiç bulaşmayın zaten.ben huawei g8 öneririm.yakın bir zamanda lg nin bile önüne geçebileceğini düşündüğüm bir firma.telefonlar çok ince, sağlam ve özellikli.honor 7 de hiç fena değil.en önemlisi görerek alın.

GM 5 plus yada vibe p1

GM 5 plus ön kamerası 13 mb

vibe p2 yani lenovo p2 yakında çıkacak bende onun fiyatına göre p1 veya p2 alacağım

Görüş bildiren ve oy kullanan arkadaşlara teşekkür ederim. Keşke daha fazla öğretmen arkadaşım duyarlı olsa :cry:

lg dışında telefon kullanmadığım için diğerleri hakkında birşey diyemem, bende lg g2 eşimde g3 kardeşimde g4 genel ititbariyle çekim güçleri hepsinin zayıf yaşadığım en büyük sıkıntı bu ki bana göre çok büyük sıkıntı telefonum sürekli çekmiyor bir daha lg mi tövbe

son günlerdeki araştırmalarım huawei nin Türkiye pazarında iddialı olacağını gösteriyor.

Zaten ürünleri gerçekten çok şık ve performanslı ürünler. Mağazaya gidip telefonları tek tek gezin en hoşunuza gidecek tasarımlar huawei nin olur. Tabi zevk meselesi ama gerçekten güzel.

Resmi garantili ürünlerini kapıdan alıp 5 iş günü içerisinde değiştirip yollayacak bir servis ağı kurduğunu söyledi vatandaki eleman. mate 8, p9 fiyatına göre gerçekten kaliteli telefonlar. Yorum olarak olumsuz yorum yok denecek kadar az alışveriş sitelerinde

hocam sizin için önemli özellik fotoğraf ise tabi ki LG G4 almak daha mantıklı olacaktır. Hem EOS 70D kullanıcısı hem LG G4 kullanıcı olarak kesinlikle fotoğraf kalitesi çok iyi. Eşimde Xperia Z5 Pre var ki bence fotoğraf kalitesi olarak ondan daha basit ve net fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Gelişmiş mod ile ince ayar yapma ve RAW çekim yapabilme özellikleri de var.

GM 5 plus 900 tl aldım, kullanıyorum sorunsuz tavsiye ederim.

sony xperia m5' de bazı problemler vardı güncelleme ile giderdilerse sony daha iyi.

Her lg kullanıcısı bir gün bootloop ve ghost screen sorunuvyaşayacaktır :)
Şaka bir yana lg kullanıcıları bu konudan çok dertli. Forumları inceleyebilirsiniz. Ha bu sorunlar olmasa 10 numara telefon. Hele birde paralel ithalat aşırsanız yandınız.
Asuslar intel işlemcili oşarak çıktı ancak hata yaptıklarını farkettiler yeni telefonlarda intel kullanmaktan vaz geçtiler. Huawei konusunda fikrim yok.
Paralel ithalat olmasa kesinlikle xioami mi 5 öneririm fiyatına göre en iyi telefon. Delta garantili olarak geliyor.

gm discovery 2 telim vardı 3 kez bozuldu 4. kez bozulsa diye dua etim bozulmadı para iadesi alıp yırtacaktım bir daha alama gm... ama garantisi çok iyi tamir edip edip gönderiyorlar

Gm5 plus güzel telefon. Şu an 900 tl bandından. Fiyat performans olarak alınacak kaçırılmayacak telefon.
2 sene boyunca gelecek güncellemeleri eklemiyorum bile.
Listedeki telefonlardan android 7 nugat kullanan tek telefon

biraz daha ekleyip htc a9 alın derim tam bir bayan telefonu çok zarif ve kamerası da çok iyi. 1600 civarı şu an sanırım.

İşlemci ve RAM performansı olarak Asus ZF2 güzel ama kamerası için aynı şeyi söylemek mümkün değil kamerası bu kalitedeki bir telefon için kötü.

Huawei kullanan arkadaşlar genel anlamda kronik sorunları var mı? İthalatçı garantili alsak çok sorun yaşar mıyız? Aklımız Huawei G8'e gidiyor. Tabiki önce görmek ve denemek kaydıyla.

ben geçen hafta huawei p9 çift hat ithalatçı garantili aldım memnunum tek sorun titreşim açık olmadığı halde çantada cepte çalarken titremesi o özellikte hata değil hepsinde varmış

GM 5 Plus d aldım daha hiç bir sorununu görmedim. çok memnunum. normal kullanıcıyım yüklediğim toplam 5 uygulama var zaten.
-sniper fury (Oyun)
-halkbank ve ziraatbank
-haber7
-whatsapp

facebook twitter instagramım yok.

c.b.' Alıntı:
ben geçen hafta huawei p9 çift hat ithalatçı garantili aldım memnunum tek sorun titreşim açık olmadığı halde çantada cepte çalarken titremesi o özellikte hata değil hepsinde varmış
ben de bu telefondan düşünüyorum hocam. hangi siteden kaça aldınız. şarj aleti uyumlumu. el çantasında taşınacak büyüklükte mi.

bende telefon bakıyodum sony xperia m5 ve xperia m4 aqua dikkatimi çekti kullanan varmı acaba ??

bende 2 aydır araştırıyorum dün akşam nihai kararımı verip xaomi mi5 aldım oldukça beğenilen diğer markaların amiral gemileriyle yarışan bi telefonmuş bakıcaz artık

f/p olarak lg g4 ya da samsung note 4
malum sitelerde ithalatçı garantili alırsanız daa uyguna gelir. g4 1.100tl

birolgenc' Alıntı:
bende telefon bakıyodum sony xperia m5 ve xperia m4 aqua dikkatimi çekti kullanan varmı acaba ??
M4 ü bilmem ama m5 ten uzak durun hocam kronik sorunları var. M5 i alalım 4 ay oldu servise gitti geldi ana kartı değişti aynı sorunlar devam ediyor.

Arkadaşlar LG G4 fotoğraf çekiminde sanırım diğerlerine göre açık ara önde. Peki LG G4 alıpta bootlop yada ghostscreen sorunu yaşamayan var mı? Yada bu sorunlar 1000'de 1 denk gelir diyebilir misiniz?

Geri