sigortam.net ten kasko-sigorta yaptıran var mı?

Kodla Büyü

hpekedis

Site Gezgini
Aranızda sigortam.net ten trafik sigortası veya kasko yaptıran var mı? Teklif istemiştim, dün telefon açtılar, teklifleri iyi ancak kredi kartı bilgilerini telefonla istiyorlar,4 milyon kişi telefondan veriyormuş bilgilerini, bana mantıklı gelmedi, o kadar müşterisi olan bir site neden online ödeme almaz ki?

Sigortam.net ten işlem yapan varsa problemle karşılaştınız mı acaba?

ben yaptırdım hocam geçen sene kasko ve trafik sigortası 1500 tl tutuyordu 1500 tl limitli sanal kart oluşturup onun numarasını vermiştim, 4 milyon kişi veriyorda ne olur ne olmaz dedim

2009 dan beri sigortam.net ten yapıyorum ..hem kaskomu hemde sigortayı.Hiçbir sorunla karşılaşmadım ama içim rahat olsun diyorsanız sanal karttan işlem yapın...

hocam ben kredi kartını zaten iki ay sonra kapattırıyorum diyerek verdim bilgileri, 4 ay oldu kartı hala kapatmadım, bir sıkıntı yok şimdilik. yine de sanal kart ile gerçekleştirin işleminizi. ne olur ne olmaz

Ben sigortayı sigortam.net e yaptırdım. Ancak parayı elden vermiştim. Kaskoyu ise 1 hafta önce Anadolu sigortaya yaptırdım. Anadolu sigortaya Kredi kartı bilgilerini telden verdim. Sıkıntı olmadı. Özellikle özel teklifler bu işlerde çok fazla değişiyor. Bu kadar değişime de siteleri ayak uydurmak çok zor. Bu durumda da telefon ile olmak zorunda oluyor bu işler

sigortam.net ten fiyat aldıktan sonra koalay.com dan da fiyat isteyin. Poliçe örneklerini alıp inceleyin. Hatta ben açık açıkta söylüyorum. kolay bana bu fiyatı verdi ya da sigortamnet bana bu fiyatı verdi diye. daha iyi policeyi daha düşük fiyata alabilirsiniz. sanal kart kullanın derim ayrıca

sigortacının iyisi kazada belli olur,
çok şükür bu güne kadar ihtiyacım olmadı.
Ancak kaza-hasar durumunda zaten o anda çok sağlıklı düşünemezsin sigortacını aradığında sana ne kadar yardımcı oluyor,
aracın hasarın giderilmesi, ödemeler vs ne kadar ilgili ve hızlı bu tecrübelerinizi de paylaşırsanız daha iyi olur.
Sigorta soygunu başlamadan önce büyük kurumsal sigorta firmalarını tercih ederdim ancak iş değişti.

Bende sigortam.net aracılığıyla kasko ve sigorta yaptırdım. Sorun yaşamadım

aynen katılıyorum. Benimde sigorta acentem var. Başlangıçta fiyat güzel gelebilir fakat bir kaza esnasında muhatap bulabiliyor musunuz buna dikkat etmeniz lazım. Önemli olan bence budur.

SoftGe' Alıntı:
sigortacının iyisi kazada belli olur,
çok şükür bu güne kadar ihtiyacım olmadı.
Ancak kaza-hasar durumunda zaten o anda çok sağlıklı düşünemezsin sigortacını aradığında sana ne kadar yardımcı oluyor,
aracın hasarın giderilmesi, ödemeler vs ne kadar ilgili ve hızlı bu tecrübelerinizi de paylaşırsanız daha iyi olur.
Sigorta soygunu başlamadan önce büyük kurumsal sigorta firmalarını tercih ederdim ancak iş değişti.

sigortam.net her firmayla anlaşmalı değil. normal acentaden daha ucuza yaptırabilirsiniz.
geçen yıl oradan sigorta yaptırdım sorun yaşamadım sanal kart değildi normal kullandığım kredi kartımdı.
herkesle anlaşmalı olmaması belki de sorun yaratan şirketlerden uzak duruyorlar olabilir ama tam bilgim yok.

geçen yıl sigortam net.ten kasko yaptırdım. Aracım pert oldu ve ödemeyi en kısa sürede sigorta şirketinden aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Bu sene yeni araba için acenteler daha uygun fiyat verdikleri için acenteden yaptırdım.

Geri