sevgililer günü hediyesi önerileri

Kodla Büyü
hadi konuyu hortlatayım. Bugun sevgililer günü. ben eşime kitap aldım.

marmarabote' Alıntı:
bayana hediye almak kolaydır ama erkeğe almak zordur. enteresan bir şeyler olsun derseniz.
1. komik ve anlamlı baskılı t-şörtler (ki bunu büyük bir şehirdeyseniz kendiniz tasarlayıp bastıradabilirsiniz daha ucuz olur :) )
2. ifade etmek istediğiniz bir cümleyi çöp adamlardan oluşturacağınız baskılar yardımıyla çizgi film şeridi gibi bir kitapçık hazırlayarak sunabilirsiniz.
3. Şişedeki Mesaj adlı o pek romantik filmi hatırlıyorsunuz değil mi? Size bir şey hatırlatıyor mu bu? Evet, aynen öyle, gidip güzel bir şişe buluyoruz, böylece aşkımızı bu şişe ile resmen ilan etmiş oluyoruz. Herhangi biri işimizi görür, ama tercihen renkli ve küçük olsun. Şişenin etiket kısmına sevgilinizle birlikte çektirmiş olduğunuz, eğer yoksa sadece ona ait güzel bir fotoğrafı suyla biraz eskiterek yapıştırın, (ne de olsa denizde bulunmuş bir şişe bu), içine de biraz kum, kırmızıya boyayacağınız minik çakıl taşları, küçük bir gül ve de ona olan aşkınızı anlatan şu şiirlerden yazıp koyun. Mantar bir kapakla şişeyi kapatın ve güzel bir paket yapın. Bulabilirseniz, şişenin ve resmin etrafına yosun parçaları da yapıştırabilirsiniz, çok hoş durur. Göreceksiniz, sevgiliniz bu hediyeye bayılacak. (Bu arada kağıdın ucuna ince bir ip bağlayıp şişeden sarkıtırsanız, çıkarma aşamasında sorun yaşamazsınız.) ....alıntıdır.... :lol:
4. sevginizi ifade ettiğiniz bir gazete ya da broşür hazırlayın içerisinde sizin resimleriniz ve güzel sözleriniz olsun...

emek verilen her şey değerlidir bunu unutmayın...
süper.... :++: :alkis: .

<?akucan?>' Alıntı:
sefeze' Alıntı:
<?akucan?>' Alıntı:
evlki olan kişilere tercihim evin ihtiyacı gerçekten neyse onu alabilirsiniz :)
Eşin sana düdüklü tencere alsa napardın acaba..

valla ben sevgililer gününde aslında birşey istemem ama düdüklü tencere gelirsede kelle paça yapar yerdim.
Nişanlım itiraf etti. Evlendikten sonra kullanabileceğimiz hediyeler alıyor hep. Ben de düşünüyorum ama bir türlü bulamadım

Muhabbet kuşu aldım 20 günlük yavru...:) Vitaminlerini, yemlerini, gaga taşlarını vs. hediyelik olarak ambalajlattırdım... Eve eli boş gidicem... Bikaç saat sonra çağrı atıp getirticem kafesiyle... Umarım beğenir...

İş çıkışı eve gidince kalpli bi pasta yapacağım. Eşim bilgisayarını kucağından indirir de salona teşrif ederse sunmayı düşünüyorum. "14 şubat benim için aybaşından başka bi şey ifade etmiyor" diyen bi adama bu bile fazla :sleep:

tema dan eşimin adına sertifikalı fidan ve meşe tohumu aldım. böylelikle kendi adına ağaç dikilmesini sağladım.

Eşime çiçek yolluyorum çiçekçi uzun tenefüsü kaçırdı. artık 40 dk sonra gidecek bakalım :)

bence olay amacınızı belli etmek olmalı.yani ne kadar sevdiğinizi.bunun için çok pahalı hediyelerin ya da ev ihtiyaçlarının anlamsız olacağını düşünüyorum.küçük, belki çok pahalı olmayan ama anlamlı bir hediye çok daha makbul olsa gerek...

excalibur27' Alıntı:
Eşime çiçek yolluyorum çiçekçi uzun tenefüsü kaçırdı. artık 40 dk sonra gidecek bakalım :)
bu süpermiş. keşke eşimde bu başlığı okusa :) bende gömlek aldım kocama, aslında banada iyi oldu bu hediye ne kadar çok gömlek o kadar geç ütü :lol:

banada uzun teneffüste çiçek geldi :) çok şaşırdım ve mutlu oldum.ayrıca herkesin bakışını görmeniz lazımdı :p

Geri