ses sorunu acil

Kodla Büyü

ozcankr

Site Gezgini
arkadaşlar hoparlorden ses geliyo müzik felan dineleyebiliyorum fakat internetten ses gelmiyo youtube veya müzik sitelerinden ses alamıyorum sorun nerde olabilir acaba acil cevaplarsanız sevinirim.tşk

-)Tarayıcı olarak internet explorer kullanıyosan araçlar-internetseçenekleri-gelişmiş-multimedyadan web sayfalarındaki sesleri çalı işaretle.
2-)Ses kartının 5 +1 desteği olabilir. Ses kartının yazılımı ile 2 speaker olarak ayarlayıp , deneyebilirsin.

evet internet explorer kullanılıyordu o seçeneğide işaretledim fakat yine olmadı,bende mozilla fire fox yükledim sorun çözüldü,tşk ederim önerileriniz için

Alıntı:
tamamen alıntıdır,umarım işe yarar:

1-BAŞLAT'tan çalıştır'ı tıklayın ve regedit yazarak kayıt defteri düzenleyicisine girin.
2-Sol taraftaki menüyü kullanarak;
Bilgisayarım\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32 'a kadar ilerleyin.
3-Sağ taraftaki pencerede boş bi yere tıklayarak YENİ ardından DİZE DEĞERİ ni tıklayarak satır ekleyin. Satırın ismini wavemapper olarak değiştirip ENTER'a basın. Böylece Adı wavemapper, Türü REG_SZ olan bir satır eklemiş oldunuz. wavemapper ismine çift tıklayın, size değer verisi girmenizi isteyen bir pencere açılacak. Buraya msacm32.drv yazın ve Tamam'ı tıklayın. Eklemiş olduğunuz satırın son hali şöyle olacak:

wavemapper REG_SZ msacm32.drv

4-Kayıt defteri düzenleyicisini kapatın.
5-Bilgisayarınızı yeniden başlatmanıza gerek olmadığı için arkanıza yaslanın ve videoların keyfini çıkarın.

kaynak: http://www.hardwaremania.com/forum/inte ... 78211.html

Geri