sertifika?

Kodla Büyü

btr23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu Etkileşimli tahtalara sertifika yükleyecek miyiz? Yoksa kendi otomatik yüklencek mi acaba? Kesin bilgi sahibi arkadaşlar cevap verebilir mi?

btr23' Alıntı:
Arkadaşlar bu Etkileşimli tahtalara sertifika yükleyecek miyiz? Yoksa kendi otomatik yüklencek mi acaba? Kesin bilgi sahibi arkadaşlar cevap verebilir mi?

Ben yükledim bi flasha kaydettim 29 tahtaya yükledim...

btr23' Alıntı:
Kesin bilgi veriyorum Hocam.

Yükleyeceksiniz.

yüklemezsek noluyor her tahta için deepfreeze kaldır açılıp kapansın sonra sertifika yükle sonra tekrar deepfreeze aktif yap..Ya da yükledik ama sıfırladık tahtayı virüsten dolayı tekrar mı yüklücez her seferinde? Son gün 15 Nisan ise 15Nisandan sonra tahtayı sıfırladığımda nasıl olacak durum?

Hocam bazi yerlerde fatih hatti olan tahtalara otomatik yüklenecek vs. Deniyordu o yuzden ben de başlığı açtım. Her zamanki gibi yine birçok muamma bir arada.

btr23' Alıntı:
Hocam bazi yerlerde fatih hatti olan tahtalara otomatik yüklenecek vs. Deniyordu o yuzden ben de başlığı açtım. Her zamanki gibi yine birçok muamma bir arada.
Muamma yok Hocam.

Tahtalara kurulacak.

tabletlere de kurulcak diyo yazıda
baya uzun bir iş bu, öğrenci tabletleri zaten kontrolden çıktı, tablet sahipleri kendilerine göre şekillendirmiş tabletlerini, şimdi tabletini alsam öğrencinin kursam sertifikayı bi kaç güne tabletini rootlamıycağı ne malum..
bu işi pek çözemedim.

peki arkadaşlar sertifikayı windows yüklemesi olarak yükledik

ama hocanın biri firefox kurdu ve internete oradan girdi. firefox da içeri aktarma ile sertifika yüklenmemiş olduğu için problem olur mu

Arkadasla bu sertifikayi yukledikten sonra internet hizimiz cok yavasladi ayni durum sizlerde var mi acaba ?

klebsiella' Alıntı:
Arkadasla bu sertifikayi yukledikten sonra internet hizimiz cok yavasladi ayni durum sizlerde var mi acaba ?
Hocam,

İnternetin yavaşlığının sertifika ile ilgisi olacağını zannetmiyorum. Çünkü sertifikalar henüz aktifleşmedi.

aliriza61' Alıntı:
tabletlere de kurulcak diyo yazıda
baya uzun bir iş bu, öğrenci tabletleri zaten kontrolden çıktı, tablet sahipleri kendilerine göre şekillendirmiş tabletlerini, şimdi tabletini alsam öğrencinin kursam sertifikayı bi kaç güne tabletini rootlamıycağı ne malum..
bu işi pek çözemedim.
Tablete manuel yükleme yapılmayacak Hocam. Onun için ayrı bir güncelleme çıkar zannederim.

Geri