serbest etkinlik dersine formatör öğretmenin girmesi?

Kodla Büyü

yusufcuk51

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar dün öğretmenler kurulu toplantısında birinci kademedeki bilişim teknolojileri dersine serbest etkinlik olarak sınıf öğretmenlerinin gireceği benimde kendilerine yardımcı olacağım söylendi.fakat bugün müdürler yaptığı toplantıda bu sınıflara formatör öğretmenin girmesi yönünde karar almışlar.9 saat ikinci kademe+6 saat 1. kademe 15 saat dersim oluyo benim bu 6 saatlik derse girme zorunluluğum varmı formatör olarak?

hocam bende de aynı durum söz konusu 15 saat derse girecem formatör olarak.. bende sizden bişey isticem siz 15 saat derse girdiğiniz durumda kaç saat okulda durucaksınız 8-5 mi?

okul 15 saate kadar verebilir hocam. nöbet kulüp sınuf öğretmenliği yok ama.

Arkadaşlar 8-17 değil okuldaki müdür yardımcısının çalışma saatlerine tabiyiz ikili eğitimde 7:20 - 17:30 da olabilir. Birinci kademe dahil 15 saatten fazla derse sizi kimse sokamaz. Bunun dışında kulüp, sınıf, nöbet vs görev verilemez. güzel ülkemde herkes kafasına göre iş yapıyor görevlendirme yazınız elinizde yazın okul idaresine dilekçeyi bak doğrusunu nasıl yapıyorlar.

derse girmek güzel bir şey hocam . 15 saate kadar size ders verebilirler bu arada

doğru derse girmek güzel bişey hocamda bu şartlar altında bizim dersimize girmek hiçte güzel bişey deil bizim dersin vehameti ortada ayrıca hem okulda bekçi gibi bekleyip hemde diğer öğretmenlerin serbest etkinlik dersine girmekte zoruma gider...birgün önce onların gireceği söylendi ne değiştide benim girmeme karar verdiler çok merak ediyorum doğrusu...

karinca_52' Alıntı:
derse girmek güzel bir şey hocam . 15 saate kadar size ders verebilirler bu arada

Derse girmek güzel bir şeydi hocam. Eskiden öğretmen olmak da güzel bir şeydi. Eskiden yolda öğretmenini gören öğrenciler saygı duruşunda dururdu. Eskiden okul içinde öğretmene yol verilirdi. Lale devri çocukları

7:20-17:30 saatleri arasında niye duruyorsunuz. evet yönetmelik müdür yardımcısı mesai saatleri içinde diyor; ama bizim bağlı olduğumuz 657 de günde 8 saatten sonrası fazla mesai diyor. 10 saat neden çalışasın arkadaşım. yönetmelikse bu da yönetmelik. yapmayın, alıştırmayın şunları.

aynı durum bana da verdiler madem formatör olduk ne diye giriyoruz bu derslere. yok ben formatör olmayacağım derslere giriyim desem kesin vermezlerdi 6 saat ile kalakalırdırm :x

öğretmen boş kalmasın mantığı başka bişey değil birde şimdi sınıf öğretmenleri bu derse girerse boş olan derslere kimi gönderecekler öğrencinin başı boş kalır... kendilerinin başı ağrımasın yeter ki...

bote67' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:

Derse girmek güzel bir şeydi hocam. Eskiden öğretmen olmak da güzel bir şeydi. Eskiden yolda öğretmenini gören öğrenciler saygı duruşunda dururdu. Eskiden okul içinde öğretmene yol verilirdi. Lale devri çocukları

İlk senemde ben bunu yaşadım. Gercekten ayrı bir zevkti. Aslında halen devam edebilir. Kesinlikle okul idarecisi tutumu ile ilgili.

Geri