Sene başı semineri yüz yüze mi olacak?

Kodla Büyü
bir dünya iş oluyor sene basinda zümrelere göre siniflarin belirlenmesi 5.siniflarin listelerinin belirlenmesi vs vs o nedenle mantikli olan yüz yüze olmasi bence

seminerler kaldırılmalıdır, eğitim misal 11 eylülde başlıyacaksa öğretmen o gün plan evrak ve derste ne anlatacaksa her şeyiyle hazırlıklı gelmelidir.
müdürlerde sınıflara ani girerek kim hazır kim değil tespit edip gerekiyorsa soruşturma talep etmelidir bu 1-2 sefer yapıldı mı herkes buna uyar hazırlıklı gelir.

seminerler kaldırılmalıdır, eğitim misal 11 eylülde başlıyacaksa öğretmen o gün plan evrak ve derste ne anlatacaksa her şeyiyle hazırlıklı gelmelidir.
müdürlerde sınıflara ani girerek kim hazır kim değil tespit edip gerekiyorsa soruşturma talep etmelidir bu 1-2 sefer yapıldı mı herkes buna uyar hazırlıklı gelir.
Sosyal faaliyetler, yazılı planlaması, zümreler arası işbirliği, kurulacak kulüpler, kurullar, yıl içinde yapılacak faaliyetler vb şeyler nasıl planlanacak? Bakanlıktan gelen ve yapılması istenen şeyler nasıl açıklanıp duyurulacak, detaylar belirlenecek.

Mesela ben fen lisesindeyim 12. Sınıflar için yapılacak denemeler, öğrenciler ile ilgilenecek olan öğretmenler, diğer sınıfların denemeleri, 9. Sınıfların hazır bulunuşluk düzeylerinin tespiti gibi bir sürü şey yapılıyor.

Öğretmenler isterse o dönemi en iyi şekilde geçiriyor ve gerekli olduğunu görüyor.

Meslek lisesindeykende işletme dağılımı, diğer bölümlerle ders alışverişi, planlar, kim hangi derse girecek, hangi derste hangi uygulama yapılacak vs gibi hazırlıklar vardı.

Mesele sadece yıllık planla bitmiyor. Ben planlarımı haziran, temmuz gibi hazırlarım. Meslek lisesinde de öyleydi. Planı yaptım sene bitti olmuyor maalesef.

Zaten okullarda ilk orta ve liseye yeni baslayacak ilk sınıf öğrencilerine uyum vb programlar var. Bunlar için görevli öğretmenler vb olacak. O yüzden de uzaktan olmaz Eylül semineri.

Yüzyüze olması daha mantıklı bence de. En azından sene başı...

Yüzyüze olması doğru olan. Duygusal yaklaşmamak lazım olaya. Sen başı planlamaları hazırlık çalışmaları önemli.
yüz yüze olacagi neredeyse kesin olan ve önceki senelerde ekstrem durumlar olmadıkca yüzyüze olan seminerler icin neden hala tartisiliyor anlamadım
tam sizin nickteki durum söz konusu

Konuyu başlatan benim yüzyüze olması ilginç geldi. İşin aslı yüzyüze olmasını istiyorum.

Sene başı zümresinin yüzyüze olması gerekiyor ama diğerlerinin yüzyüze olması zaman kaybı

yüz yüze olacak bir şey için, yüz yüze olması gerekli şeklinde yorumlar var, ikinci bir hortumu musluğa takamama mevzusu 😂

Geri