Seminerde ne yapıyorsunuz?

Kodla Büyü

tuana010

Site Gezgini
Ben seminerde öğretmen arkadaşlara bt sınıfında film izletiyorum. Dün 3 idiots, bugünde taare zameen par filmini izledik. Yarın da nasip olursa Fanaa filmini izlemeyi düşünüyoruz! Siz nasıl vakit geçiriyorsunuz?

Dun gitmedim semaveri tamire goturdum.bugunde peynirli patatesli borek yaptim yediler.yarin da okul bahcesinde tavuk kescem bu 4+4u kutlayacagiz.

önce kahvaltı yapıyoruz,
sonra toplantı.
toplantıyı bugün itibariyle sonlandırdık.
seminer konularımız belli oldu,
yarından itibaren sunumlarımızı yapmaya başlayacağız.
kahvaltıdan sonra tabi!... :)

Persembe film izleyecegiz.
cuma da bayan hocalara thai masaji var omuz boyun icin.cok calistilar cunku.benim pg boyle

yaaa biz de branşcı olmamıza rağmen saçma salak bir durumdayız
tüm ilçede e konferans alıyoruz
TÜM ÖĞRETMENLER...
bir yanlışlık yokmu dedik.
ilçe mem müdürü yok resmi yazıda hata var dedi.
böyle olacak dedi.
Saçma değilmi sizce dE?

hnkurt' Alıntı:
TÜM ÖĞRETMENLER...
böyle olacak dedi.
Saçma değilmi sizce dE?
Biz de full kadro konferanstayız. :?

herkes bir yerlere dağılıyor okul içinde.. sigara içenler ve maalesef bende okulun karşısındaki bakkal+kahve benzeri bi yerde vakit geçiriyoruz. bt sınıfına uğramadım henüz.. öyleee

branşçılara yok konferans... :x yaa bu işgüzar müdürlerden ne zman kurtulucaz acaba...... okuduğunu anlamaktan aciz adamlar tepemize müdür oluyor. valla artık çok kızıyorum :-1: :-1:

gerçekten öyle yaa.. adamlar resmi yazıyı anlamıyor yada anlamak istemiyor.
branşcı kelimesi bile geçmezken yazıda, nasıl olur da bizi sokarlar e konferansa anlam veremiyorum..
Çok saçma çooookkkkk ..
Allah sonumuzu hayır etsin
200 kişi, havasız bir spor salonu, boğuk ses sistemi..
Kafa beyin gidiyo
İşkence,ızdırap,zulüm..

hnkurt' Alıntı:
gerçekten öyle yaa.. adamlar resmi yazıyı anlamıyor yada anlamak istemiyor.
branşcı kelimesi bile geçmezken yazıda, nasıl olur da bizi sokarlar e konferansa anlam veremiyorum..
Çok saçma çooookkkkk ..
Allah sonumuzu hayır etsin
200 kişi, havasız bir spor salonu, boğuk ses sistemi..
Kafa beyin gidiyo
İşkence,ızdırap,zulüm..
valla aynı sorun klima yok sıcak bi yandan

bizimde seminer konuları belli oldu.konuları anlatmaya başlıyacağız.öğretmen yeterlikleri ve okul temelli mesleki gelişim modeli, rapor hazırlama ve sunum hazırlama konusu içinde sunu olduğu için bilişimcileri ilgilendiriyormuş konu bize kaldı... aynı konuyu alan varsa paylaşalım sunumlarımızı...

boteakif' Alıntı:
hnkurt' Alıntı:
TÜM ÖĞRETMENLER...
böyle olacak dedi.

Saçma değilmi sizce dE?
Biz de full kadro konferanstayız. :?

vay arkadaş ne oluyorsa zaten bu gibi düşüncelerden oluyor. :x .. resmi yazıda hata varmış, branşçıları boş bırakmamak düşüncesiyle uydurmuşlardır...Sadece sınıf ve okul öncesine yönelik e-konferanslar...

sınıfçılar seminerde biz de 3 branş öğretmeni, mdr yrd ve müdür sabahları 10da kahvaltı yapıyoruz, 12 gibi de çıkıyoruz okuldan, başka da bişey yaptığımız yok :)

liselerde durum ilköğretimden farklı. Pazartesi başladığım yeni internet sitem üzerinde çalışıyorum. Semaverde denlenmiş çayımı alıp bilgisayara gömülüyorum. Normalde 8 haziranda gönderdiler beni git diye de kişisel internet sitem için fazladan 1 hafta ben durmak istedim :)

sınıfcılar olarak bakanlığın uzaktan eğitimine katılıyoruz. orda ne yapıyorsunuz derseniz cepten internete bağlanarak internette sörf yapıyoruz. :D

tuana010' Alıntı:
Ben seminerde öğretmen arkadaşlara bt sınıfında film izletiyorum. Dün 3 idiots, bugünde taare zameen par filmini izledik. Yarın da nasip olursa Fanaa filmini izlemeyi düşünüyoruz! Siz nasıl vakit geçiriyorsunuz?

Hocam intouchables diye bir filmi şiddetle tavsiye ederim. 2011 yapımı, ancak indirirken untouchables'ı indirme. Türkçe anlam olarak aynı olduğu için, şaşırabilirsin. :wink:

yüz yüze eğitim var 1 gün gittim daha da gitmiyorum.. uzman diye ilçemizden bir öğretmene itelemişler işi............. herşey göstermelik yapmış olmak için yapılan kağıt üzerinde yapılan eğitim.türkiyeni yüzü.................. bakan eğitiyor........
anlatan öğretmen uzman yoktu bana yıktılar bende birşey bilmiyorum dedi gerisini düşünün

Geri