Seminerde formatörler kaça kadar okulda kalır...

Kodla Büyü

bilgisayarmı

Site Gezgini
Formatör görevlendirilmem 30 haziran da son buluyor. Sizin çalışma saatleriniz 8-5 deyip seminer döneminde okulda tutabiler mi?

Biz de 9-12 arası seminer olcak da bende 12 de çekip gitmeyi düşünüyorum ama 5' e kadar tutma hakları var mı?

çalışma saatiniz 8-5 deyip okulda tutarlar hocam görevlendirmemiz 30 hazirana kadar.. İdarecilerinle aran iyiyse erken çıkmana gözde yumabilirler :)

aynen... hak var ama insanevladıysa git derler... yok iş güzarın tekiyse hak hukuk der tutar seni bişey diyemezsin

normalde seminer döneminde öğretmenler 3*5=15 saat ekders alır bizim her zamanki gibi 18 olur. bu durumda idarecilder kadar okulda kalmamız gerekir. ancak idarecinizle sizin aranızdaki bir duru karşılıklı anlayış içinde daha erken çıkmanıza birşey demeyeceklerini umuyorum. tabi ne 12 ne 17, 15 iyi mesela.

peki seminerde diğer öğretmenler kaç saat okulda kalmak zorunda? bizi 8-5 okulda tutarlarsa diğer öğremenleri de erken göndermemeli o zaman...

ziyaunal' Alıntı:
normalde seminer döneminde öğretmenler 3*5=15 saat ekders alır bizim her zamanki gibi 18 olur. bu durumda idarecilder kadar okulda kalmamız gerekir. ancak idarecinizle sizin aranızdaki bir duru karşılıklı anlayış içinde daha erken çıkmanıza birşey demeyeceklerini umuyorum. tabi ne 12 ne 17, 15 iyi mesela.
Eylül ayındaki seminerde bana 15 saat ek ders verdiler formatör olmama rağmen.

Geri