Seminer'de Ekders15 mi 18 mi?

Kodla Büyü

amip33

Süper Üye
Süper Üye
Md.başyardımcısı soruyor arkadaşlar, ona göre yazacak...

Seminer döneminde eskisi gibi 18 mi, yoksa artık 15 mi yazılacak?

nasıl eskisi hocam eskiden de 15 yazılıyordu bize ders ve planlama yapmadan nasıl veriyorlar 18 i

yok hocam yeni dönem de alamıyoruz sebebide tahmin edeçeğiniz gibi görev zamanımız eğitim öğretimin olduğu saatlerde seminerde öğrenciler olmadığından 15 saat alırız

18 hocam. İlinizde Görevlendirme 28.06.2013 ise 18. Yok Haziran 14 ise 15 saat.
Bizde 28.06.2013 gününe kadar. 18 saat. Sizin başyardımcı amatör ligde kalmış..

Hocam görevlendirmeler konusunda yine anladığım kadarıyla her il kafasına göre takılmış benim bulunduğum ilde 14 haziran a kadar diyor bu yüzden seminer döneminde 15 saat yazıya bakmak lazım

Ayın 28'ine kadar görevlendirmeleri sürenlerin hepsi istisnasız 18 saat almak ZORUNDA yoksa ekdersi yapan kişi soruşturmalık olur.

görevlendirme tarihine göre değşir. Görevlendirme okul kapandığında bitiyorsa 15 cuma günü bitiyorsa 18 ama idareler sıkıntı çıkarabilir öğleye kadar okulda olmamızdan!!!

görevlendirmelerin 14 haziran itibariyle bitmesi gerekir.

eğitim öğretim saatleri içinde yapılır diye geçiyor BTR için.

14 ünden sonra 15 saat ek ders yazılması gerekir.

28 haziran'a kadar görevlendirme yapılmışsa 18 saat ödenmesi gerekir. Ama böyle bir görevlendirme yapılmaması gerekiyorken gene de yapılmış olabilir.

srvtdl_7' Alıntı:
Seminer dönemi 15 saat ek ders yazılır. Herkes de aynı olur müdür ve m.yard. da aynı alıyor.

hocam ne alaka ... müdür , müdür yardımcısı ve görevlendirmesi devam eden bt rehber öğretmeni farklı alır

diğerleri 15 alır

28inde bitiyo ama 15 yazıldı ek ders..doğru olanı da bu zaten 12de çıkıp gidiyorum okuldan, fazlasında gözüm yok :)

ozlem22' Alıntı:
28inde bitiyo ama 15 yazıldı ek ders..doğru olanı da bu zaten 12de çıkıp gidiyorum okuldan, fazlasında gözüm yok :)
Hocam olur mu? Görevlendirme ne ise odur. Hata samsunda yazı geldi okullara btr'ler seminer döneminde öğlende çıkabilir diye, ek ders de 18 saat yazılacak diye de belirtilmiş.

görevlendirmeniz bitsede bitmesede 18 saat ücret alırsınız. seminer dönemi sadace 2 hafta ücret ödenir. 15 saati sadece sınıf öğretmeni olanlara ödenir branş öğretmeni 18 saat alır

mustafatoker' Alıntı:
görevlendirmeniz bitsede bitmesede 18 saat ücret alırsınız. seminer dönemi sadace 2 hafta ücret ödenir. 15 saati sadece sınıf öğretmeni olanlara ödenir branş öğretmeni 18 saat alır
branş öğretmeni de sınıf öğretmeni de seminer döneminde 15 saat alıyor yanlışınız var..

müdür puantajı inceledin mi diye sordu bana, ben de evet 15 saat vermişsiniz dedim, ille görüştüm öyle olacağını söylediler dedi, ben de tamam dedim..50tl için kimseyle yüz göz olamam ki..ben razıyım 15 saatlik ücrete..

mustafatoker' Alıntı:

18 saat olayı eskidendi şimdi hem branş hem sınıfçılar 15 saat alıyor

15 saat

eğer 18 almaya devam ederseniz, sizden öğleden sonra da gelmeniz istenebilir.

benim görevlendirme kağıdında ''30.06.2013 tarihine kadar görevlendirilir'' yazıyor. Ama ek derse kaç yazdılar onu bilmiyorum. niye 30 haziran yazdılar onu da anlamadım..cumartesi - pazar gidecek miyim yani okula :lol:

arkadaşlar bir konuda görevlendirilmişseniz 18 saat alırsınız.Ayrıca yarı yıl ve yaz tatilinde görevlendirme olmaz deniyor.kim demiş seminer döneminde olmaz diye önce bt görevi yazıyı iyi okuyun sonra cevap verin.Başka insanlarında kafasını karıştırmayın

bu karmaşayı da neden çıkardılar anlamıyorum. bugün bizim müdür yardımcısı da son iki haftayı 15 saat yazdıklarını söyledi. nasıl oluyor anlamıyorum, görevlendirmelerde 18 saat yazılır diye belirtmiş mevzuat. 30 hazirana kadar görevliyiz. "ilçeye de danıştım onlarda öyle dedi" diyor bir de, 18 olmasını gerektiren bir belge istedi benden, ağzım açık kaldı. artık yönetmeliği ve görevlendirme yazısını iletecem ona. önlerinde vardır ama işte.......

Her yerde uygulamalar farklı, İstanbul- Pendik'te onay olmasına karşın 18 saati kabul etmeyip geri çevirdiler ve diğer tüm öğretmeler gibi 15 saat yazılmasını istediler. 15 saat yazılmasının sebebi de diğer öğretmenler gibi ders dinlemişiz. Valilik onaylı görevlendirme önemli değilmiş.

Geri