Seminerde 18 + 25 saat ek ders almak

Kodla Büyü

Bote0621

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sayın hocalarım ben seminer döneminde 25 saatlik hizmet içi eğitim kursu açtım. Görevlendirmem 27 haziranda bitecek. Ek dersim nasıl olur bilgisi olan var mı. 18 + 25 şeklinde alabilir miyim?

Aynı anda iki görevdende ücret alamazsınız diye biliyorum. Hangisi yüksekse onu alırsınız bence.

Bote0621' Alıntı:
Sayın hocalarım ben seminer döneminde 25 saatlik hizmet içi eğitim kursu açtım. Görevlendirmem 27 haziranda bitecek. Ek dersim nasıl olur bilgisi olan var mı. 18 + 25 şeklinde alabilir miyim?
Evet hocam ikisinide alırsın..

Kesin cevabı bilen varsa bilgilendirirse sevinirim. Bugün müdür yardımcısı hangisi yüksekse onu alırsın ama emin değilim dedi. ilçe Eğitici formatörü ikisini de alırsın diyor. Benim hizmet içi eğitim güme gidecek gibi :mrgreen:

kursu mesai içinde yapıyor isen nasıl alacaksın hocam... hem kurs verip hem seminerde bulunamassın değilmi
*?

Hizmetiçi kursların evrak işleri ayrıdır. Bu evraklardan bir tanesi de ekders puantajıdır. Yani ekdersi ayrı yapılır. Bunun ekdersi için ay sonunu da beklemeye gerek yoktur. Kurs biter 16'sında 17 sinde tüm evrakları teslim edersin. Bunun ekdersini normal ekders ile karıştırmamak lazım. Eğer hizmetiçi eğitim kursu için il günlerini ve saatini onayladıysa problem yoktur. Görevli izinli olduğun için iki ekdersi de alırsın.

theghost83' Alıntı:
kursu mesai içinde yapıyor isen nasıl alacaksın hocam... hem kurs verip hem seminerde bulunamassın değilmi
*?

TEOG sınavlarında Müdürümüz başka bir okulda bina sorumlusu olarak görevlendirildi. Özellikle ilçeye sorduk ekders durumunu. Sonuç olarak iki ekders birden aldı, hem de farklı bir yerde olmasına rağmen. Kaldı ki arkadaş aynı okulda kurs açmış. Gerçi şahsımca başka bir okulda da açmış olsa kursu il onayladıysa görevli izinli sayılır ve iki ekdersi de alır.

Cevabı yazmışsın gerçi ama bende başıma gelen olayı yazayım :)
Hocam ikisinide alırsın. Bendede bunula ilgili bi sorun çıkmıştı. Biraz araştırmayla gerekli maddeleri buldum gösterdim ve geriye dönük aldım.

Geri