SELÇUK ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Merhaba arkadaşlar bende 2002 bote mezunuyum. Selçuk Üniversitesinin en kral takımına da selamlar. ( İnter Pentium) :D

Selam Selçuk BÖTE Mezunları. Ben 2002 Yani Bölümümüzün İlk Mezunlarındanım. Efsane Bölüm Takımının (Inter Pentium) Defansıydım Fakülte Bilir. Şimdi Burda Sizleri Görünce Mezun Olalı Çok Zaman Geçtiğini ve yaşlandığımı Anladım :( Hepinize Saygılarımı Sunarım. Bu Arada Ben Eskişehir/Merkez de Görevliyim. Tanıdık 2 kişi Gördüm. Hakoteknik ve AliBahadır. Onlarda ınter Pentium'danlar. Görüşmek Ümidiyle...

serkanalgül hocam siz epey eskilerdenmişiniz.ben IV.kuşaktanım.takımı
n maçları meşurdur amdciler-intecilere karşı bizim zamanızda da yapılıyordu.

Merhaba arkadaşlar. Ben 2004 mezunlarından ayşenur. Burada ilk mezunlarımızı görünce biz 2., onlar son sınıftayken bize projelerimizde nasıl yardım ettiklerini hatırladım da tekrar bir teşekkür edeyim dedim :) Özellikle serkanalgül hocam sayesinde bayaa bi eğlenceli geçiyordu proje çalışmaları.
Herkese selamlar...

Pelin_gulenay

2002 BÖTE yılında (ilk) mezunlar arasında bu isme sahip kimse yoktu... Eğer ismini doğru yazdıysa tabiki

Şehir Eskişehir Yazıyor

Derya hocam merhaba. Ben BÖTE 2002 mezunuyum. Resminizin altında Eskişehir yazıyor. Hangi okulda görevlisiniz. Ben 5 yıldır Eskişehirde görevliyim. İyi Günler

sekann yollar 2002 böteden gecer sen yeni bu yola girmişşsin sen çayları al üçünçü kattaki laba gel beni tanımazsın ben seni tanırım

bütün böte mezunlarına
basarılar dilerim. ve şunları unutmayınız
1 her zaman yenilikçi olunuz yenilikleri takip ediniz.
2 her zaman kendinizi geliştiriniz.
3 her zaman en iyisi olmaya çalışınız
4 sakın ola geride kalmayınız müzede ziyaretinize gelmeyelim işinizde hepinize başarılar bötecilere emeği geçmiş biri olarak selamlar

selam arkadaşlar bende 2006 yılı mezunuyum
aslında üye olalı baya oldu ama size daha yeni merhaba diyorum. Tanıyan tanır beni DENZİLİ HOROZU Rıza Ferit (RFK). Herkese selam . Öğretmen arkadaşlara yeni öğretim yılında başarılar........ :)

herkese selamlar! ben 2004 mezunlarından fatma. Çoğunuzu hatırlayamasamda üniv. yıllarından birilerini görmek,eskiye dönmek çok güzel...! :lol:
Bu arada ayşenura katılıyorum üst sınıflarımzın özellikle ilk mezunlarımıız bizlere yardımları çok oldu tekrar teşekkürler..:wink:

Arkadaşlar Bende 2004 BÖTE mezunuyum Adım Hakan Labların Demirbaşlarındandım :D Ama gördüğüm Kadarıyla eskilerden az kişi var Bizim Dönemden FAtma ayşenur Eskilerden Serkan, Oğuzhan, ali var şimdilik çıkarabildiğim.
Diğer arkadaşlar memnun oldum yinede gelenler bişeyler yazarlarsa tarihi ne olursa olsun Burada bir araya gelebiliriz yine ... herkese sevgiler saygılar

Ahanda Buda Resmim Herkesi resimsiz cıkartmak zor

[align=center][/align]

Merhabalar tekrar tüm bötelilere yazılanlara bakıyorumda 2006 mezunlarına bravo baya kişi olmuşlar burada. 2003 mezunlarından da tek ben varım. Arkadaşlar(2002 den serkan ve hakan) İnter Pentium takımından bahsetmişler o günler çok güzeldi. Bu arkadaşlıklarda. Biz 2003 böteden Ali - Fatma BAHADIR. Eğitim fakültesinde başlayan arkadaşlık bizi bu günlere evliliğe ve nihayetinde bebeğimize (Elif Sude) getirdi. Uzun lafın kısası kaldığınız süre içerisinde o fakültenin o laboratuarın ve tabikide Halil Ardahan'ın kıymetini bilmeniz dileğiyle.

Bende resmimi göndereyim de tanıyın.Herkese İstanbul avcılardan selamlar...
Otobüs şirketi battı. Yaptığım programdaki sonradan gördüğüm bir hata vardı.
Rezervasyon sayısı dolmasına rağmen otobüs arkaya yeni koltuklar atıp uzuyordu. :D

Hakan Hocam bilmiyom hatırladınmı ama seni en son hatırladığım PHP den online otobüs bileti satışı ile alakalı bi programla uğraştığın :) ne günlerdi ya bide Apache triad la uğraşmaktan baya bi makine virüslenmişti :) ali bahadir hocam sizede mutluluklar diliyorum Serkan hocam herzamanki gibi hatun köyde eskişehirde bi ara gelmişti biz mezun olmadan üniversiteye 2003 yada 2004 te ne güzel yaa daha dün gibi herşey 2002 mezunların pamuk ağası vardı bitane :) adanalı ismini cıkaramadım hakan hocamı görünce aklıma geldi hey gidi günler heey

rizaferit' Alıntı:
selam arkadaşlar bende 2006 yılı mezunuyum
aslında üye olalı baya oldu ama size daha yeni merhaba diyorum. Tanıyan tanır beni DENZİLİ HOROZU Rıza Ferit (RFK). Herkese selam . Öğretmen arkadaşlara yeni öğretim yılında başarılar........ :)

saol gözüm hatırladın mı? beni ula rıza sana parantez içinde senin solediğin üç harfi dedimde bana demediğini komadın şimdi gurrula soluyosun :?:

Evlenmeden NereliOlduğun Belli Olmaz

Hakan'ım 2002 Mezunlarından Hakan hala otobüs bileti satmaya çalışıyor :lol: . Ben hala hanım köydeyim dediğin gibi (ama unutma erkeğin memleketi evlenene kadar belli değildir) bu arada ben okula 2 kere geldim. 1. 2003 Mayıs ayında istanbullu Hakan'laydı maç yapıp geri dönmüştük. 2. 2004'te askere giderkendi... Bu arada hatırladığın Pamuk Ağasını Adı Hacı Ali'ydi :D .

Bu Arada Ali'nin dediği Gibi Bizim Bölümün En Büyük Şansı Olan Sayın Hocam Halil ARDAHAN'a bizim için yaptıkları ve bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Yeni mezunlar ilk günleri bilmediği için Halil Beyin bizim bölüm için neler yaptığını bilmeyebilirler.

TEŞEKKÜRLER Hali ARDAHAN

Merhabalar. Ben 2007 mezunlarından Fatih Özdinç. Sizlerle aynı patformda olmak ne güzel.. İrtibatımızın gelişerek sürmesi temennisiyle..

Re: Evlenmeden NereliOlduğun Belli Olmaz

serkanalgül' Alıntı:
Hakan'ım 2002 Mezunlarından Hakan hala otobüs bileti satmaya çalışıyor :lol: . Ben hala hanım köydeyim dediğin gibi (ama unutma erkeğin memleketi evlenene kadar belli değildir) bu arada ben okula 2 kere geldim. 1. 2003 Mayıs ayında istanbullu Hakan'laydı maç yapıp geri dönmüştük. 2. 2004'te askere giderkendi... Bu arada hatırladığın Pamuk Ağasını Adı Hacı Ali'ydi :D .

Bu Arada Ali'nin dediği Gibi Bizim Bölümün En Büyük Şansı Olan Sayın Hocam Halil ARDAHAN'a bizim için yaptıkları ve bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Yeni mezunlar ilk günleri bilmediği için Halil Beyin bizim bölüm için neler yaptığını bilmeyebilirler.

TEŞEKKÜRLER Hali ARDAHAN

ehehe para varsa bizde girelim bilet işine :)) iyi olur MEbden iş cıkacağı yok serkan hocam Çok güzel günler geçirdik inan şimdi bu yazdıklarını okuyunca yüzümde güller açtı HALİL ARDAHAN HOCAM gerçekten çok uğraştı bugün o bölüm varsa onun sayesindedir. Doğru sen diyince aklıma geldi Haci ALi şimdi gerçekten ağa olmuştur :D
Hanım köy konusunda haklısın bak ben memleket balıkesir ama artvinlerde geziyoz dimi sen yine iyisin ;) ya BÖTE nin İlk Çiçeği burnunda mezunları sizlerdiniz üzülmüştük sizleri uğurlarken çünkü çok yardımınız olmşutu bizlere allah razı olsun... Ama MEzunuyet heyecanınıda sizinle yaşamıştık

Arkadaşlar Okuldan Hala Görüştüğünüz Sınıf Arkadaşlarınız Varsa Burdan Haberdar Edin Onlarda Gelsin Görüşelimmmm

bote_2003

merhaba arkadaşlar bende selçuk bote 2003 mezunuyum Valla bir dolu arkadaşı gördüm burda çok güzel çok hoş. kendi sınıf arkadaşlarıma alt sınıfımız 2004 mezunlarına (hakan,fatma :)) üst sınıftakilere , daha alt sınıftakilere 2006 mezunlarına (oğuzhan, rıza :)) daha sayamadığım bütün arkadaşlarıma herkese çok çok selamlar...
(Serkan hocam selamlar...)
(ali naber nasılsınız fatmayada selamlar)

Geri