SELÇUK ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
konya üni böte mi olmuş
selçuk tan çıktı eğitim fak. konya üni ye geçti :D

Ben Konya Böte de okuyorum. 2 ay önce eğitim+ilahiyat+ meram tıp fakülteleri Konya üniversitesine geçti. 1-2 aya kadar da Konya üniversitesinin adı Necmettin Erbekan üniveristesi olacak. Ondan sonra Allah kerim :)

emreaydin42' Alıntı:
Ben Konya Böte de okuyorum. 2 ay önce eğitim+ilahiyat+ meram tıp fakülteleri Konya üniversitesine geçti. 1-2 aya kadar da Konya üniversitesinin adı Necmettin Erbekan üniveristesi olacak. Ondan sonra Allah kerim :)
kesin mi isminin değişeceği

Evet kesinmiş. Bölümdeki hocalar da değişeceğini söylediler. Bakanlar kurulu onaylayınca değişecekmiş..

bir selam çakalım tüm Selçuk BÖTE'lilere. 7 aydır kimse yazmamış :| bu arad ilk mezunlardan kimler var buralarda

2003 mezunları bu yıl mezuniyetimizin 10. yılıydı.
10 yıl sonra yeniden buluştuk eğitim fakültesini ve Halil Ardahan'ı ziyaret ettik...
burdan forma yazmayla olmuyo:)))

kiymet' Alıntı:
2003 mezunları bu yıl mezuniyetimizin 10. yılıydı.
10 yıl sonra yeniden buluştuk eğitim fakültesini ve Halil Ardahan'ı ziyaret ettik...
burdan forma yazmayla olmuyo:)))

haklısın bizde geçen sene 10. yılı manavgatta kutlamıştık ilk mezunlardan küçük bir grup olarak ;)

ne güzel toplanmışsınız. Biz mezun olalı da 7 yıl olmuş, ben kendimi hala yeni mezun gibi hissediyorum.. Hesaplayınca çok şaşırdım :cry: :?

seyma' Alıntı:
ne güzel toplanmışsınız. Biz mezun olalı da 7 yıl olmuş, ben kendimi hala yeni mezun gibi hissediyorum.. Hesaplayınca çok şaşırdım :cry: :?

ya biz ne yapalım bölümün ilk mezunları olarak

Geri