Secim tatili

Kodla Büyü

mtem

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar, önceki seçimlerde bizim halk eğitimde tatil verilmedi. Sizlerde durum nasıl acaba

Üniversite ve yaygın eğitimler için açıklama yapılmadı. Şimdiye kadar yapılmaması olmayacağının işaretçisi olabilir.

Haber vermemeleri bizi önemsememelerinden kaynaklı bence hocam, başka bir anlam çıkarmam ben. Son dakika tatil deriz olur biter derler. Paralı askerleri sayılırız ne de olsa...

Okullarda seçim yapıldığı için tatil oluyor. Halk eğitimlerde seçim yoksa neden tatil yapılsın.

Teachnologist' Alıntı:
Okullarda seçim yapıldığı için tatil oluyor. Halk eğitimlerde seçim yoksa neden tatil yapılsın.
Seçim tatili açıklamasında, kurumlarda düzenin sağlanması ve öğretmenlerin de görevli olması nedeniyle tatil edilmiştir diyor.

Kullanılan kurumların temizliği ve düzeninin sağlanması için tatil ediliyor. Halk Eğitimlerde sandık kuruluyor mu bilmiyorum.

Bir açıklama yok, bimer e sormuştum. Ancak henüz cevap gelmedi. Galiba okul var :)

sadece sandık kurulduğu için tatil olmuyor, öğretmenler görevli olduğu için de tatil oluyor. mesela bizim okulda seçim olmayacak ama tatil.

mtem' Alıntı:
Teachnologist' Alıntı:
Seçim tatili açıklamasında, kurumlarda düzenin sağlanması ve öğretmenlerin de görevli olması nedeniyle tatil edilmiştir diyor.

Seçimde sadece öğretmenler görevli değil öyle olsa tüm kamu kuruluşları tatil olmalı. Tatilin sebebi okullarda düzenin sağlanmasıdır.

durs' Alıntı:
mtem' Alıntı:
Teachnologist' Alıntı:

Seçimde sadece öğretmenler görevli değil öyle olsa tüm kamu kuruluşları tatil olmalı. Tatilin sebebi okullarda düzenin sağlanmasıdır.

mantıklı.

Geri