Seat Altea 2006 Far

Kodla Büyü

can61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar küçük bir kaza yaptım. Aracım Seat Altea 2006. Sol farım çatladı sıfır orjinal yada yan sanayi alırsam diğeri eski olduğu için sırıtır dediler. Çıkma takmamı önerdiler. İnternette çok araştırdım ama aracımın parçası çok bulunabilen bir parça değil ne yazık ki. Var mı bu konuda bana öneri sunabilecek olan ?

Çıkmaya baksan da sıfırı kadar çekecekler moralin bozulacak hocam.
Bütçeni yormazsa çift değiştir. Çıkanı yedek yap.
Ya da 1 2 yıla aynı tona döner yeni taktırdığında.

aradaugrarim' Alıntı:
Çıkmaya baksan da sıfırı kadar çekecekler moralin bozulacak hocam.
Bütçeni yormazsa çift değiştir. Çıkanı yedek yap.
Ya da 1 2 yıla aynı tona döner yeni taktırdığında.
Yeteri kadar moralim bozuk zaten hocam oda üstüne gelsin :wink:

Ve ya çıkanı yedek yapmak yerine çıkma olarak satabilirsiniz hocam gittigidiyor/sahibinden vb.

Arkadaşlardan güzel fikirler gelmiş. Bende farlardan birisini sıfır alarak değiştirmiştim. Farlar arasında bariz bir ton farkı oluyor. Diğer farı temizletme ve parlatma yaptırmama rağmen yinede fark ediyordu. İkisini birden değiştirmek benim gibi ton farkına kafayı takabilecekler için daha iyi bir çözüm. Jelatin takmak da güzel çözüm

Tuna54^ hocam yazmış gerçi de, ben olsam ilk olarak far temizletme denerdim.

Arkadaşlar Manisa da 2006 leon çıkma far buldum bir tane. Satıcı leonla altea 2006 farları aynıdır diyor ama bunu nasıl teyit ederiz.

can61' Alıntı:
Arkadaşlar Manisa da 2006 leon çıkma far buldum bir tane. Satıcı leonla altea 2006 farları aynıdır diyor ama bunu nasıl teyit ederiz.

hocam servisten yada sıfır satan yerleri arayınız bilgi verirler.

Geri