Seçmeli Dijital Sanatlar Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Plan 2023-2024

Kodla Büyü

botehasan33

Aktif Üye
Herkese iyi çalışmalar dilerim.
Yenilenen haftalık ders çizelgelerinde yer alan seçmeli Dijital Sanatlar dersine dair isminden başka herhangi bir şey yayınlanmadı henüz. Ben çok kısa bir süre içinde konuyla ilgili farklı kaynakları inceleyerek kendimce bir yıllık plan hazırlamaya gayret ettim. Dersin genel amaçları, kazanımları ve öğretim programı belli olmadığı için, bir de gerçekten bir an önce bitirebilmek adına çok kısıtlı sürede hazırlamak durumunda kaldığım için eksiklerim, hatalarım olabilirim, maruz görmenizi dilerim. Zaten uygun görmediğiniz kısımlarını kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Faydalı olmasını dilerim.

Ekli dosyalar

• Seçmeli Dijital Sanatlar Yıllık Plan 2023-2024.rar
    28.3 KB · Görüntüleme: 3,322
Yenilenen haftalık ders çizelgelerinde yer alan seçmeli Dijital Sanatlar dersine dair isminden başka herhangi bir şey yayınlanmadı henüz. Ben çok kısa bir süre içinde konuyla ilgili farklı kaynakları inceleyerek kendimce bir yıllık plan hazırlamaya gayret ettim. Dersin genel amaçları, kazanımları ve öğretim programı belli olmadığı için, bir de gerçekten bir an önce bitirebilmek adına çok kısıtlı sürede hazırlamak durumunda kaldığım için eksiklerim, hatalarım olabilirim, maruz görmenizi dilerim. Zaten uygun görmediğiniz kısımlarını kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Faydalı olmasını dilerim.
teşekkürler hocam. emeğinize sağlık

emeğinize sağlık hocam. yine hızır gibi yetiştiniz. Allah işinizi rast getirsin

Rica ederim arkadaşlar. Faydası olduysa ne mutlu.

Bu arada konuya dair yaptığım araştırmalar sonucunda Youtube'da "Dijital Sanatlar ve Yapay Zeka" başlıklı 20 videoluk bir oynatma listesi oluşturdum. Konuyla ilgili farklı kaynaklardan bulduğum videoları bu listede bir araya getirdim. Süreç içinde yeni içeriklere denk geldikçe listeyi de güncelleyeceğim.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL6X_3TUXt7F4qYi-KVNpXbNEWnVWnFQGg

Geri