Seçimlerde Görev İstemediğim Halde Başkanlık Çıkmış

Kodla Büyü

edamnur

Aktif Üye
Daha önce hiç görev almadım, geçerli bir mazeretim yok rapor alabilir miyim 3 gün bilemiyorum sonrasında uğraşmak istemiyorum. Mecbur yapmak zorundayım gibi. Deneyimi olan arkadaşlar nelere dikkat edersem temiz, başarılı hızlı bir iş çıkarabilirim tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Bana da öğretmenlikte 2. senemde istemediğim halde sandık başkanlığı görevi çıkmıştı. Bu sefer, listede tüm personelin ismi yazılı olduğu ve ben istemediğim halde bana görev çıkmamış.

Rapor konusunda kaymakamlık hastanelere uyarı mahiyetinde yazı yollamış olmalı

Şu başlıklarda görev hakkında faydalı paylaşımlar var:

Daha önce hiç görev almadım, geçerli bir mazeretim yok rapor alabilir miyim 3 gün bilemiyorum sonrasında uğraşmak istemiyorum. Mecbur yapmak zorundayım gibi. Deneyimi olan arkadaşlar nelere dikkat edersem temiz, başarılı hızlı bir iş çıkarabilirim tavsiyelerinizi alabilir miyim?
Eğitimde, yüz yüze iletişimle tanıdığınız tecrübeli kişilerden, internette yayınlanan video vb... kaynakları izleyip, okuyarak seçim günü ise 10 saat boyunca sandık açılana kadar bilgi toplayıp, plan yapıp, çuvalı teslim ettiğiniz saate (21.00-03.00) kadar görevinizi yaparsanız sorun olmaz denilebilir.

Geri