Seçim görevi muafiyeti icin?

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Seçimde küçük bir ilçe olduğumuz için görev veriyorlar. İstemiyorum diyorum veriyorlar. Geçen seçimde köye verdiler. Bayağı zorlandık.
Benim iki kalça da ameliyatlı (insaAllah olmaz ama Protez olma ihtimali dahi var) ve Sistemik lupus rahatsızlığım da var. Yüzde 12 engelli raporum da var. Seçim kuruluna dilekçe yazacağım ama internette dişe dokunur bir örnek bulamadım. Ne yazmalıyım dilekçeye ?

Öncelikle geçmiş olsun
Doktordan bu kounda bir rapor alıp bunu dilekçenize ekleyin
Belgelendirmeyen mazeretleri işleme almıyorlar diye biliyorum

Bizim ilçede, geçen hafta dys den gelen yazıda engel durumu olanlardan rapor istemişlerdi. Yazı okula ulaşmamışsa bu hafta gelebilir, idare de raporunuzu ilçeye göndermek üzere sizden talep edebilir hocam.

Merhaba arkadaşlar. Seçimde küçük bir ilçe olduğumuz için görev veriyorlar. İstemiyorum diyorum veriyorlar. Geçen seçimde köye verdiler. Bayağı zorlandık.
Benim iki kalça da ameliyatlı (insaAllah olmaz ama Protez olma ihtimali dahi var) ve Sistemik lupus rahatsızlığım da var. Yüzde 12 engelli raporum da var. Seçim kuruluna dilekçe yazacağım ama internette dişe dokunur bir örnek bulamadım. Ne yazmalıyım dilekçeye ?
Dilekçeyle falan uğraşma hocam görev çıkarsa direkt seçim kurulunda görevli hakimle görüşmeye çalış araya evrak sokma. Geçen sene iptal ettirmeye çalıştım olmadı; seni şikayet ederim diyince bayan hakim dakkasında iiptal ett. Tabii bana bişey demediler. Senli benli muhabbet istiyormuş

Görev çıkmadan önce bana görev vermeyin dilekçesi
İnşaAllah görev çıkmaz ama cikarsa iptal dilekçesi
Sizin dediğiniz gibi görevli hakimle de görüşürüm hocam teşekkür ederim

Dilekçeyle falan uğraşma hocam görev çıkarsa direkt seçim kurulunda görevli hakimle görüşmeye çalış araya evrak sokma. Geçen sene iptal ettirmeye çalıştım olmadı; seni şikayet ederim diyince bayan hakim dakkasında iiptal ett. Tabii bana bişey demediler. Senli benli muhabbet istiyormuş
kolay mı hakimi şikayet etme bu kadar gerekceyi fena merak ettim şimdi

Hocam gerekçeden çok ne var çaycılarını çorbacılarını nazından geçemediklerini nereye yerleştiriyor bu adamlar, herşey örnek gösterdiğin bir isme bakar uğraşmamak için mecbur iptal edecek. Zaten bulunduğum yerde de adam gibi bir organizasyon yok gece geç saatlere kadar çuvalla ne bekleyelim elimizde.Zamanında antep te bi hakim git nereye şikayet edersen et demişti; o zamanlar cimer iyi çalışıyor şikayet ettim; okulu aradı idareciyim " bizi şikayet etmişssin yav, bir sürü evrakla uğraştık" dedi. Ben de sen git nereye şikayet edersen et demedin mi dedim kusura bakma haksız mıyım dedik olay kapandı .

görevlendirmeler mart ayıbaşında olacak değil mi henüz bir haber gelmedi

görevlendirmeler mart ayıbaşında olacak değil mi henüz bir haber gelmedi

Sandık kurulu başkanı, asıl ve yedek üyenin belirlenmesi:

23 ŞUBAT 2024 CUMA

4- İlçe seçim kurulu başkanınca, mülki idare amirleri tarafından yerleşim yerleri esas alınmak suretiyle hazırlanan ve ilçe seçim kuruluna gönderilen kamu görevlileri listesinden ihtiyaç duyulan sandık kurulu başkanı sayısının iki katı kamu görevlisinin, ad çekme suretiyle belirlenmesi ve bu kişiler arasından mani hali bulunmayanların sandık kurulu başkanı olarak SEÇSİS’e girilmesi (Saat 15.00),

5- İlçe seçim kurulu başkanınca, sandık kurulunun kalan bir asıl ve bir yedek üyesini belirlemek için sandık kurulu başkanı olarak belirlenmeyenler arasından, ihtiyaç duyulan sandık kurulu üye sayısının iki katı kamu görevlisinin ad çekme suretiyle tespit edilmesi ve bu kişilerden mani hali bulunmayanların sandık kurulu asıl ve yedek üyesi olarak belirlenmesi ve SEÇSİS’e girilmesi.

Geri