Scratch engeli ne zaman kalkacak?

Kodla Büyü

mutlu55

Site Gezgini
Arkadaşlar kodlama konusunda 6. sınıflarda Scratch ile ilerlemek istiyorum. Alternatif platformlarda maalesef dosya saklama ve öğrenci projelerini izleme yok. Engel konusunda bakanlıktan açıklama geldi mi? Bakanlığa soran oldu mu? Neden engellemişler? Engel ne zaman kalkacak?

hocam scratch 1,5 versiyonunu bilgisayarlarınıza kurarak scratch uygulayabilirsiniz. ben öyle yapıyorum. eski bilgisayarlarda bile çalışıyor.

PC'lere kurulum yapıp devam etmek en mantıklısı. Uğraşmaya gerek yok.

T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)’ne yapmış olduğunuz 2300246115 sayılı başvurunuz 12.01.2023 tarihinde cevaplanmıştır*

Cevap Metni: Sayın Başvuru Sahibi,

Bahsi geçen kodlama uygulamasının kayıt ekranında yapılan güncelleme sonrası eklenen seçenekler nedeniyle ilgili içerikler kaldırılmıştır.
Bilgilerinize sunulur.

Hocam bende en son çare mblock5 geçtim iyikide geçmişim stracın aynısı hemde 7.sınıflarda arduino bağlayıp kullanıyorum.kesinlikle mblock5 geçin

Pictoblox yapay zeka eklentileri ile mükemmel bir araç şiddetle tavsiye edilir.

peki bilişimle üretim kısmındaki projelere nasıl ulaşabiliriz?indiren oldumu?

mebde erişim yasaklı olan sitelere bu programla girebilirsiniz

2_any_country_dnsredir.bat dosyasını çalıştırın ve bağlantının tadını çıkarın

Ekli dosyalar

• goodbyedpi-0.2.2.zip
    620.7 KB · Görüntüleme: 182
Arkadaşlar kodlama konusunda 6. sınıflarda Scratch ile ilerlemek istiyorum. Alternatif platformlarda maalesef dosya saklama ve öğrenci projelerini izleme yok. Engel konusunda bakanlıktan açıklama geldi mi? Bakanlığa soran oldu mu? Neden engellemişler? Engel ne zaman kalkacak?
15 Mayıs da :)

Geri