SBS DE ZORUNLU GÖREVLENDİRME

Kodla Büyü

deu_35

Aktif Üye
ARKADAŞLAR MEB SBS İÇİN BÜTÜN OKULLARDAKİ ÖĞRETMENLERİ ZORUNLU GÖREVLENDİRMİŞ..........................

önceden "meb sınavlarında görev almak istiyorum/istemiyorum" diye sene başında sordularmıydı?

zorunlu sınav görevlendirmesi olur mu ki?
iş inada binerse sınav zamanı alırsın bi rapor oldu bitti...

kimse istemediği için zor durumda kaldı meb. bu yüzden bugün okula yazı geldi. liste geldi meb kendisi zorunlu şekilde isim listesi çıkarmış. diyarbakırdaki bütün okullarda seçmiş.......istemiyorum imzasını atanlara zorunlu çıkmış

madem iş inada biniyor gidip hastaneden ilaç yazdırırım. acile giderim yok öyle üç kuruşa beş köfte hem hakaret etsinler hem de zorla gelin desinler yok yaaa.

Obrigado pela sua partilha, mas não dizemos. A decisão está com você recentemente
iPad.gif

Diyarbakır'da müdürler toplantı yaptı öğretmenleri ikna etmek için; ama kimse oralı olmadı. hatta bana hem kurs saatini hemde sınav görevini yazarım dedi müdür kabul etmedim. Sonra resen görev çıkarttı valilik neyseki bana çıkmadı.

kesin doktorlara da yazı gönderirler sınav günü hasta bakmayın ki memurlar rapor almasın diye :D

hocam Diyarbakır bu il 2000 öğretmen resen görevlendirldi. bizim 120 öğretmen var 3 kişi istemişti görev 35 kişiyide resen görevlendirmişler ve valilik il sağlık müdürlüğüne öğretmenlere rapor verilmemesi konusunda uyarı yapıldığı söyleniyor

Benim çaliştiğim ilde kendi görev yaptiğim okul boykota güzel bir şekilde katildi. Fakat boykotu delen okullar sayesinde(Endüstri Meslek, Ticaret Meslek, Tarim Meslek ve birkaç tane ilköğretim okulu boykot etmeyince) bizim yapmiş olduklarimiz boşa gitti. Sağolsunlar paraya ihtiyaçlari var anlaşilan...

Geri