Sayın Administratorlara!!!

Kodla Büyü

isbb80

Aktif Üye
Saygıdeğer adminlerim sayenizde 20 günü aşkın sitede misafirim. Tarafıma tarafınızdan herhangi bir açıklama yapma gereği duyulmadan bu yasakla maruz kaldım. Bana layık gördüğünüz yasak, küfür, hakaret v.s içeriği ile ilgili ise sanırım kimseye alenen bir küfürüm, hakaretim olmadı yok mevcut konjektürü eleştirmek yalana ve talana dur demek ve karşı çıkmak. Cumhuriyete ve Atatürk' e saldırma devrinde üstüne üstlük bunları yapanların bir de ağızlarından demokrasiyi düşürmemelerinden aşırı derece de midesi bulanmış ve tepkisini koymuş bir öğretmen olarak ben de bunlara karşı çıkıyorsam ve sizin de sebebiniz bundan ötürü ise esas ben böyle bir ortam da bulunmamayı tercih ederim. Saygılar...

Yasaklanmamışsınız bir yanlışınız olmalı. Yasaklanmış olsanız bu mesajı yazamazdınız kayıtları kontrol ettim böyle bir şey yok. İnternet hattınızla ilgili bir durum olmasın. :)

Hocam forumları karıştırmış olmalı. :lol:

Hocam sen her zaman buradasın, sanırım burada kapı kolay kolay kimseye kapanmaz.

dostum birde 20 gündür misafirim demişsin ama adminle aynı yıldan beri siteye üyeymişsin gibi görünüyor. ben de şaşırdım yasaklanma durumuna. çünkü ilk defa böyle bir şey yazılıyor. sanırım bir karışıklık var.

hasari' Alıntı:
Yasaklanmamışsınız bir yanlışınız olmalı. Yasaklanmış olsanız bu mesajı yazamazdınız kayıtları kontrol ettim böyle bir şey yok. İnternet hattınızla ilgili bir durum olmasın. :)

yok hocam modemdendir.

Geri