Savunma dilekçesi örneği

Kodla Büyü

SİRE

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Savunma dilekçesi örneği elinde olan var mıdır sayın hocalarım? Baktım epey ama pek bir şeye raslamadım. Elinde olan varsa, ekleyebilirse memnun olurum.

hocam öyle bir dilekçe olmaz? olurmu yoksa?muhakkik sizinle ilgili ithamları yazar alta savunmanızı yazmanızı ister, yazar ve imzalarsınız, savunma dediğide "varsa bilgi-görgünüzü yazınız" veya "iddia edilen suçlar için savunmanızı yazınız" şeklinde istenir... vardı bi bakayım ama bu şekildeydi, bulamazsam diye diyorum...

O şekilde vermediler yazıyı hocam. Yani "alta savunmanızı yazın..." şeklinde değil. Dediğiniz gibi bir örneği gördüm ama bu şekilde istemediler benden.

daha okullar açılmadan ne savunması hayırdır umarım çok can sıkacak bir olay değildir

Geçen seneden kalma sorunlar hocam. Formatör olmama rağmen 22 saat+klüp kabul etmiştim. Aralıksız 8 saat dersimin olduğu- öğle arası yok- gün göreve geç gitmişmişim, sınavdan sonra öğrencileri bıraktığım için( son saatti) 1 saat ders işlememişmişim. Sene boyunca idareyle sorunlu idim zaten. Her gün kavga gürültü. Konu buna benzer şeyler...

SİRE' Alıntı:
Geçen seneden kalma sorunlar hocam. Formatör olmama rağmen 22 saat+klüp kabul etmiştim. Aralıksız 8 saat dersimin olduğu- öğle arası yok- gün göreve geç gitmişmişim, sınavdan sonra öğrencileri bıraktığım için( son saatti) 1 saat ders işlememişmişim. Sene boyunca idareyle sorunlu idim zaten. Her gün kavga gürültü. Konu buna benzer şeyler...

kolay gelsin. (birçok şey yazdım sildim sonra, kimsenin kalbini kırmaya gerek yok)

Geri