Satranç Okulundan Devlet Okullarına Destek

Kodla Büyü

devcodeblog

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Aşağıdaki haberi paylaşmak istedim. Faydalanan okullar olabilir. Saygılar...

Satranç Okulu olarak devlet okullarını destekliyoruz! 180 TL değerindeki setimiz ücretsiz!

İmkanı az olan okullardaki öğretmen ve öğrencilerin de yararlanması için eğitim cdlerimizi bağışlıyoruz. Sipariş verdikten sonra okulunuzun web sitesine Satranç Okulu veya oyun oynama sayfamız Satranç Oyna adresini eklemenizi talep edeceğiz. Bu sayede daha geniş öğrenci kitlesine ulaşarak satrancı daha fazla yaygınlaştırma şansına sahip olabiliriz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Eğitim CD'lerini Nasıl Alabileceksiniz

1) Bu ürünü sepete atıp kasaya gidiniz. Ücret ödemeyeceksiniz.

2) Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz veya yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik yine kendi adınıza olabilir.

3) Adres bilgisi girerken Okulunuzun adını, web sitesi adresini ve il, ilçe bilgilerini yazmanız yeterli olur.

4) Sipariş verdikten sonra okulunuzun web sitesine Satranç Okulu veya oyun oynama sayfamız Satranç Oyna adresini eklemenizi talep edeceğiz.

5) Sitenizi ekledikten sonra sipariş numaranız veya sipariş veren adı ile bilgi@satrancokulu.comadresine bir mail atmanızı rica ederiz.

6) Onay verildikten sonra cdlere sahip olabileceksiniz. Nasıl indireceğinize dair bilgi maili yollanacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz. Ürüne ulaşmak için tıklayınız.

Sipariş verdikten sonra okulunuzun web sitesine Satranç Okulu veya oyun oynama sayfamız Satranç Oyna adresini eklemenizi talep edeceğiz.

okul sitelerine reklam veremiyoruz. Etik olarak.

Ben de görmüştüm bunu ama @biltek2007 hocamın dediği gibi okul sitesine reklam almak ne kadar doğrudur? O yüzden vazgeçtim ben.

Teşekkürler hocam duyuru için.

Okullarda (ve diğer devlet kurumlarında) kullanılan ürünlerin etiketleri sökülmüyor.
Okul sitesi veya okullar gelir getiren kurumlar olmadığı için "reklam" tanımı doğru değil.

Eğitim kurumlarına yüklü miktarlarda bağış yapanlar veya eğitim kurumlarının yapılmasına öncülük edenler isimlerini bile değiştirme hakkına sahiptir.

Resmi olarak bir sorun teşkil edip etmediği tartışılmalıdır.

Etik kavramını öğrenmenizi temenni ederim.

Hocam burada firma reklam amacı gütmese böyle bir şart öne sürmezdi. Özel okul sınavlarını dahi duyuru olarak okul sitelerinde paylaşmamız yasak iken.
Okulumuza İş bankasının çok güzel bir satranç seti gönderildi. Banka bize bunu veriyoruz ama şöyle bizden bahsedin diye bir şart söylemedi.

Ne demişler bir elin verdiğini diğer el görmemeli.

Geri