Satranç Eğitim Programı Çalışmıyor/ Yardım!

Kodla Büyü

ozgur917

Aktif Üye
Arkadaşlar satranç kursu veren bir öğretmenimiz tahtalarda satranç programını verimli kullanamıyor. swf dosyalarını tek tek açabiliyorsunuz fakat programın genelinde çalışma sorunu var, flash ve java kurulu tm tarayıcılarda denedim chrome, firefox, edge, int exp. Bölümlerden bir bölmünü ekliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Eklediğim kasparovun oyunları anlatılıyor.
https://drive.google.com/open?id=1Y5NNegDg5byG8j_JcMuVruKUZJCtSMrd

swf dosyalarını gom player açıyor. Media klasörünün içinde bf ile başlayan uzun dosya adı var onun içinde misc klasörü var. tüm swf uzantılı dosyalar orada. Bir dosyanın üzerinde birlikte aç gom player seçersen açabilirsin. ben denendim oldu.
iyi çalışmalar

Eski bir program ve flash player'in çok eski bir sürümüyle hazırlanmış. Macromedia Flash Player diyor varın oradan anlayın :D

Media klasörü içindeki misc klasörünü bulup içindeki swf İE ile açabilirsiniz. Swf player da iş görecektir.

Denemiştim o şekilde ie ile açmayı fakat olmamıştı, ne hikmetse win7 kurulu tahtalarda çalışıyor aynı şekilde, swf oynatıcılarla çalıştırdığım zaman ise oyun hamleleri gözükmüyordu, win7 tahtalı yerde izlettiriyor öğrencilere şu an, anlamış değilim ama bu şekilde çözmüş olduk:) Teşekkürler..

Geri