SATILIK SEAT LEON

Kodla Büyü
kaza boya yok gayet makul bi fiyat. Bende de Leon TSİ var şahsen ben daha fazla isterim satacak olsam

Fiyata bakıyorum; satıcı fazla istemiş diyorum.
Sonra benzer özellikteki araçlar için ilgili sitede arama yapıyorum. Onlara da benzer fiyatlar istenmiş. Ben satsam bende bu rakamlara yakın yazardım diyorum.
Sonra mantıklı olan neymiş diye hesap yapıyorum. Fiyatlar 2-3 değil 9-10 bin şişirilmiş.( sitedeki illanların çoğu için söylüyorum)
Sonra aklın yolu bir diyorum:
spider23' Alıntı:
2015 model yeni kasa 1.2 TSI 0 km. 49 bin liraya veriyolar..

şahinin üst versiyonu. bizim buralarda bu arabaları öyle tipler kullanıyor

teksen' Alıntı:
izmitlii ye katılıyorum.
:+1:

teşekkürler

acaba sadece ben mi böyle düşünüyorum diyordum kendi kendime. araba güzel ama açıkçası bu arabayı görünce tiksiniyorum. ilginç oldu ama arkadaş üstüne alınmasın. :)

izmitlii' Alıntı:

Sende Audi, Bmw ya da Mercedes var heralde.
O yüzden şahinin üst versiyonu olarak görüyorsun diye düşünüyorum

Beğenmiyor olabilirsiniz fakat örneğin saçma olmuş. :wink:

çok güzel araba şahinin üst modeli olarak düşünmek bile ilginç geldi, 2-3 hippi aracı kullandı diye koskoca leon ne hale düştü.

Hayırlı satışlar hocam çok güzel görünüyor aracınız

Hocam bizde 2010 u var mükemmel bir araç açıkca söyleyeyim biz 2010 paketine daha fazla istiyoruz bizimkisi sizle aynı paket aynı seri sadece 2010 brc ve 95.binde biz 40 istiyoruz

hayırlı satışlar hocam

2. el piyasası hasta eder insanı; 2010 - 100 000 km ye merdiven dayamış leon 40 bin!!! 2015 - 0 km. YENİ KASA - STYLE versiyonu-yok yok zaten - bayide 49 bine veriyolar; iyi pazarlıkla ve biraz nakitle 48000 - 48500 kesin alınır..en azından 100000 km. arkana bakmassın kafan rahat binersin;temiz temiz kullanırsın..

Zizu_' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:

alaka kuramadım mersedesle falan.

iyi okursan ben araba için güzel diyorum ama içindekiler öyle işte

bazen bu fiyat konusunda yorum yapanlara kızıyorum ama ne yapalım arkadaşların fikri yanlıs anlamasınlar benş patates olmuş 5 lira şimdi baktım euro 3 liraya geldi gelecek altın belli borsa belli hala diyorlarki o pahalı bu pahalı fiesta aracım vardı 18 19 dediler sen ne edıyosun dedıler o fıyat etmez dedıler hatta sacma yorum yapan bir uye vardı neyse adını vermıcem mal mal bıseylerde yazmıstı fakat degerlı arkadaslar 22500 e satmıstım ne satıcının sucu ne alıcının sucu kalkıp çarsıyı bır dolasın heryer ates pahası sayın hocalarım

izmitlii' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:

alaka kuramadım mersedesle falan.

iyi okursan ben araba için güzel diyorum ama içindekiler öyle işte

şahinin üst versiyonu demek güzel demek oluyorsa pardon yanlış anladım :wink:
Burada arkadaş arabasını satmaya çalışıyor yaptığın yoruma bak.

Araba satacak arkadaşlara tavsiyem;

Kasım ayında mazda3 2011 model lpg'li 35000 km'de 1 parça boyalı otomatik arabamı satışa çıkardım 44,500'a. En son 44,000'de verecektim kimse ilgilenmedi 2 hafta boyunca. Sonra satmaktan vazgeçtim. 1 hafta önce paraya ihtiyaacım vardı acil satmam gerekiyordu, 43,500 yazdım, 43000'e bir gün sonra kayseriden istanbula almaya geldiler. Arabaya baktırmadan alıp gittiler. (Gelenler al-sat'çı değildi. çünkü 3 kişi gelmişler ve arabanın plakasını da 38 yapacaklar.) Onlar kayseriden gelene kadar 15 kişi aradı, hatta ilanı kaldırdım yine bir süre telefonum susmadı. Benim aynı arabama 47-48 diyende var ama ilan tarihi 1 yıl önce. Yani 1 yıldır enayi bekliyor adam. Nacizane tavsiyem ilanlara bakıpta aldanmayın, arabanızın değeri ne ise, ona göre satış yaparsanız, her türlü satarsanız. Mazda gibi ikinci el piyasası yavaş olan aracı bile 20 saatte sattım. iyi satışlar...

ekim ayında 2006 sını sattım araç tatminkar. 3 hafta önce de yeni kasasının otomatik ve dizelini aldım. araçtan memnun muyum yüzde 1milyon. makyajlı kasası çıkarsa şahsen satar onu alırım. 3 -5 çakal eski kasa kullanıyor diye araca laf atmak enteresan. her arabayı her tipte insan kullanıyor. Leon a binmeden yorum yapan arkadaşlar kullansalar aracı eminim onlarda seveceklerdir.

illa söyleteceksiniz ya kıro arabası bizim burda bu leonlar.

bu benim fikrim. arkadaş arabsını satıyorsa satar burası satış yeri değil klüp yeri ve herkes yorumunu yapar.

Geri