Satılık 2006 model Renault Megane

Kodla Büyü
Privilege dinamikden daha üst modelimi acaba
yeni araç almaya düşünüyorum ançak şu an kararsızım

ama bu sadece renault markası ıcın gecerlı dıger markalarda farklı ısımler kullanıyor

Aracınız gayet iyi gözüküyor ama özellikle 149000 dizel araç motoru artık masraf açmaya başlar diye düşünüyorum.Malum dizel araçların km yuksek olanların bakımlar biraz masraflı oluyor. :?:

hocam aracta hıc bır darbe vs yok. ıkı parcada cızıkten dolayı el kadar boya var.

hocam bırde bu km anlayısı eskı araclar ıcın dogru soyluyorsunuz. ama sımdılerde clio lar bıle 400-500 bın km gıdıyor. acın bakın sahıbınden.com. bu araclar da motoruna hıc bısey yapılmadan gıder o kadar. pıyasadakı megane lerın cogu bu km yakın. cunku zaten yakıtı az adam bınmek ıcın alıyor bu aracları.

kareş fiyat çok... yinede koaly gelsin inşallah alıcı bulursun satarsın...

alley_upp' Alıntı:
25 bine aynısını bulun ben 3 tane alayım
Okuldan hocamızın abisi aldı 25500 e aynı model 124binde sadece ön çamurlukta boyası var onunda sadece. Siz 28bine satıyorsunuz bende 25bin teklif ettim. Siz kendinizce bi fiyat belirlemişsiniz bende kendimce ederini size teklif ettim

agd85' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:
Okuldan hocamızın abisi aldı 25500 e aynı model 124binde sadece ön çamurlukta boyası var onunda sadece. Siz 28bine satıyorsunuz bende 25bin teklif ettim. Siz kendinizce bi fiyat belirlemişsiniz bende kendimce ederini size teklif ettim

arac yıne privelige modelı. cam tavanı varmı. cunku megane nın 7-8 farklı donanım paketı var ve her paket arasında en az bın tl var . benımkı en ust donanımlısı. eger aynı paketı 25500 e almıssa cok ıyı fıyat gercekten.

evet kımse kımseye zorla bısey satıp alacak degıl. herkesın kendınce bır hesabı vardır ama her malında bır degerı vardır.

bellagio' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:
23 e dynamic alındı bir hafta (km 130 bin) önce yapma hocam fiyatın çok uçuk araban olmuş 149 bin

hocam aracın ozellıklerını bılmeden 23 e dynamıc alındı dıyerek yanlıslık yapıyorsunuz.

arac dızel mı ?
boya darbe durumu?
rengı ?
km?

pahalı dıyenler benım arabanın ozellıklerını sahıbınden.com a yazıp fıyatları gorsunler lutfen.

sahibinden.com da 5 tane araba satmış biri olarak o fiyatlara pek güvenmeyin hocam. İnternette şöyle bir anlayış var. O araba 27000 se benimki 28000 eder. Başkası 29000 derken piyasa epey yükselir. Benim şahsi düşüncem internetteki fiyatların 1000-1500 tl aşağısı arabanın normal değeridir.

samil' Alıntı:
sahibinden.com da 5 tane araba satmış biri olarak o fiyatlara pek güvenmeyin hocam. İnternette şöyle bir anlayış var. O araba 27000 se benimki 28000 eder. Başkası 29000 derken piyasa epey yükselir. Benim şahsi düşüncem internetteki fiyatların 1000-1500 tl aşağısı arabanın normal değeridir.

hocam cok haklısınız . ama sızın mantıgınıza gore bıle ben az yazmısım :) mıllet 29-30 dan az yazmıyor

o zaman sizin mantığınıza göre bu fiyata araç havada gider :mrgreen:
bencede çok hocam ederi 25 bini geçmez. umarım istediğiniz gibi satarsınız.

papakaa' Alıntı:

ahanda bura yazıyorum 27 den asagı satmayacagım bu arabayı :p

alley_upp' Alıntı:
papakaa' Alıntı:

hocam 26.950 ok dersen hemen yapayım havaleyi :puhaha:

daha 15 önce 2009 dinamic modelini 27 ye zor verdim.Hata boya yoktu.privilage renault megane modelinin en üst düzey arabasıdır. buna sözümüz yok.Lakin sizin arabınızın edeceği taş çatlasa 25.500. 26000 tl ye verirsen hiç düşünme derim. Ama her şeyin bir kör talihlisi vardır.Buda kısmet.Hayırlı satışlar.

araba fiyatlarını hele bi de ramazan bayramı ve yaz geçsin o zaman göreçegiz. :-1:

papakaa' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:
papakaa' Alıntı:

hocam 26.950 ok dersen hemen yapayım havaleyi :puhaha:

komık sey senı :lol:

alley_upp' Alıntı:
agd85' Alıntı:
ergun833' Alıntı:
araba fiyatlarını hele bi de ramazan bayramı ve yaz geçsin o zaman göreçegiz. :-1:
tahmininiz ne yönde peki

dustugu tarıhte gorumlemıstır :)

tahminim aşagı olacak
bu işi yapan adamlar bu yönde konuşuyor.
her sene yazdan sonra fiyatlar düşer.
bende bir alıcı olarak pusuda bekliyorum :idea:

ergun833' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:
agd85' Alıntı:
ergun833' Alıntı:
tahmininiz ne yönde peki

dustugu tarıhte gorumlemıstır :)

tahminim aşagı olacak
bu işi yapan adamlar bu yönde konuşuyor.
her sene yazdan sonra fiyatlar düşer.
bende bir alıcı olarak pusuda bekliyorum :idea:
hocam 1,5 senedir takip ediyorum düştüğü bir ay olmadı 16 lık araçlar 20 oldu. bende pusudayım ama yaz tatili sonuna kadar alıcam bi mani olmazsa düşmesini beklemeyeceğim

Kardeşim 24.000'e almış geçenlerde 2004 model dynamıc tam hatırlamıyorum ama 140.000 civarında kmsi dizel ama rengi kötü yeşilimsi bir renk senin fiyat çok yüksek hocam gerçektende bayramdan önce elden çıkart arkadaşların dediği gibi..

Geri