Satılık 2006 model Renault Megane

Kodla Büyü
hbasdereli' Alıntı:
Kardeşim 24.000'e almış geçenlerde 2004 model dynamıc tam hatırlamıyorum ama 140.000 civarında kmsi dizel ama rengi kötü yeşilimsi bir renk senin fiyat çok yüksek hocam gerçektende bayramdan önce elden çıkart arkadaşların dediği gibi..

hocam senın kardes gecen sene almıs 2004 u 24 e her model de en az bın lıra fark var benım kı eder 26. ustune ustuk benım kı privelıge koy ustune bın lıra daha bır de ust acarı var ordan da koy bın lıra ettımı sana 28 bın :) :) :)

privelıge olması biraz fiyatı arttırabilir ama sunroof için aynı şeyi düşünmüyorum. 2. elde aksesuar çok fark etmiyor. Birde bana göre sunroof, deri koltuk gibi aksesuarlar daha çok laguna-vectra-407 gibi D segment arabalarda aranır. C segmenti bir arada sunroof olması o arabayı uçurmaz. Yanlış anlaşılmasın bende c segmenti bir araba kullanıyorum.

alley_upp' Alıntı:
hbasdereli' Alıntı:
Kardeşim 24.000'e almış geçenlerde 2004 model dynamıc tam hatırlamıyorum ama 140.000 civarında kmsi dizel ama rengi kötü yeşilimsi bir renk senin fiyat çok yüksek hocam gerçektende bayramdan önce elden çıkart arkadaşların dediği gibi..

hocam senın kardes gecen sene almıs 2004 u 24 e her model de en az bın lıra fark var benım kı eder 26. ustune ustuk benım kı privelıge koy ustune bın lıra daha bır de ust acarı var ordan da koy bın lıra ettımı sana 28 bın :) :) :)

Geçen sene değil geçenlerde dedim hocam, ödeme planı da 15.000 peşin kalanı eline geçtikçe verecekmiş bir nevi taksit olayı. Bu fiyatı istediğine göre vardır bir bildiğin bize karışmak düşmez hayırlı satışlar olsun yalnız yakıtı falan çok iyi arabanın ilerde bende düşünüyorum..

bellagio' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:
25 bine aynısını bulun ben 3 tane alayım
23 e dynamic alındı bir hafta (km 130 bin) önce yapma hocam fiyatın çok uçuk araban olmuş 149 bin

ya kilometereye bukadar takılmayın evet modele göre kilomete yüksek ama bu demek degilki arabanın ederi 3 bin tl alta inecek .arabanın ederi en az 27.000 kimse kusura bakmasın .

achillus' Alıntı:
bellagio' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:
23 e dynamic alındı bir hafta (km 130 bin) önce yapma hocam fiyatın çok uçuk araban olmuş 149 bin

ya kilometereye bukadar takılmayın evet modele göre kilomete yüksek ama bu demek degilki arabanın ederi 3 bin tl alta inecek .arabanın ederi en az 27.000 kimse kusura bakmasın .

hocam ınanırmısınız tanıdıgım 2-3 galerı var hepsının dedıgı su "27 YE COK RAHAT SATILIR 27 DEN SONRASIDA MUSTERISI LAZIM." artık bızde musterısını beklıyoruz

alley_upp' Alıntı:
papakaa' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:
papakaa' Alıntı:
o zaman sizin mantığınıza göre bu fiyata araç havada gider :mrgreen:
bencede çok hocam ederi 25 bini geçmez. umarım istediğiniz gibi satarsınız.

ahanda bura yazıyorum 27 den asagı satmayacagım bu arabayı :p

hocam 26.950 ok dersen hemen yapayım havaleyi :puhaha:

komık sey senı :lol:
hocam şaka maka inşallah istediğinin de üstüne gider araba biz sadece fikir beyan ettik. zaten bu işler tutturabildiğine.

alley_upp' Alıntı:
achillus' Alıntı:
bellagio' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:

hocam ınanırmısınız tanıdıgım 2-3 galerı var hepsının dedıgı su "27 YE COK RAHAT SATILIR 27 DEN SONRASIDA MUSTERISI LAZIM." artık bızde musterısını beklıyoruz

8)

:arrow:
alley_upp' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:
achillus' Alıntı:
bellagio' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:

8)

Geri