Satilik 2004 passat

Kodla Büyü
tam istediğim kasaymış.. ama maalesef takas parasında belirttiğiniz miktara yakın paramız var :) neyse nasipten öteye gidilmez.. hayırlı satışlar sayın hocam..

Hocam bu kasayi bizde cok seviyoruz aynisinin beyazida vardi sonra bunu almistik.hayirlisiyla ev aldik para lazim

Bu araba satışını yapan şahıs beni dolandırıcılıkla suçladı milleti kandırdığımı falan burada kendince ahkam kesti. Ben arabamı şükürler olsun verdim. Kimsenin iki-üç kuruşuna tenezzül etmedim. Keser döner, sap döner gün gelir hesap döner misali. Bu şahıs 2004 modeli 36000 veriyor. 2006 model 86000 km'de wolswagen arabayı aynı renkte aynı model sadece tamponda lokal boya var akrabam satıyor 35750 tl

Hayirli satislar hocam akrabaniza selamlar.Insaallah satar hatta ilani ekle hocam anlayan arkadaslar ayni segmentteki arabalarida karsilastirirlar benimkisi belkide adi olanidir sacma sapan bir arabadir hele sen paylas ilani akrabanin isi gorulsun.araba al satci degilim ya sen ona bak.
Keserle sapiyla ucuyla ugrasmam mal ortada satis sebebimizde ortada senin gibiustune 3 5 koyup alip satmiyoruz ya.hayirlisiyla parayi hayra kullancaz.umarim akrabanizinkide satilir.saygilarimla iyi aksamlar dilerim

bana ahkam kesiyordun ya neden plaka kapalı diye milleti dolandırıyordum sözde. Senin plaka neden kapalı. Ben ticaret yapıyordum kimseyide bağlamaz, sonuçta milletin aklı var dimi cebine uyarsa alır. O zaman ağzımızdan çıkanlara dikkat edeceğiz. Ben senin dolandırıcı olmadığını nerden biliyim. Plakan kapalı, artı piyasanın üstünde

Sayin hocam bak burda aracin silsilesini yaz dersen ona kadar yazarim.Arac babamizin olunca memlekette hassasiyetlerimiz var kims3nin agzina filan oglu filan arabasini sattiriyor dedirtmeyiz cok sukur gerekirse millete inat babamizin altina mercedes cekeriz de babamiz razi degil illa benim aracim satilacak ogluma destek olacagim diyor baska bisey demiyor.
Saygilarimla

Ekli dosyalar

• IMG-20150930-WA0011.jpg
    IMG-20150930-WA0011.jpg
    293.8 KB · Görüntüleme: 473
iyi bakalım öyle olsun. o zaman bir daha forumda mesaj yazarken kimsenin kişilik haklarını zedeleme. Yok dolandırıcıymış yok efendim milletin 2-3 kuruşuna göz dikiyormuş. Laf ola kese savaşı, laf ola kestire başı

Sayin hocam muhabbetin baslangicinda sunu demistin ben araba alir ustune 3 5 ekler satarim demistin aramizdaki fark sen al sat ile ugrasiyorsun ben ugrasmiyorum

bak şunu unuttun herhalde ülkenin farklı yerlerine gidip uygun fiyata araba aldım. üzerine 750-1000 tl koyup sattım. Verdiğim kesimlerde öğretmen, askeri personel. Üzerine kar marjını koyduğum halde piyasanın altında fiyatlara verdim. Şu ana kadar 3-4 araba sattım. Biri Ford Fiesta, diğerleri Ford Focustu. Diğer markalara cesaret edemedim çünkü arabaları tanımıyorum. 5-6 ayda 3 tane 2014 model beyaz ford focus sattım. Plakaları kapattım, polis arkadaşın telkinlerinden dolayı. Ancak sen bilip bilmeden beni dolandırıcılıkla, yok efendim millet parayı ne şartlarda kazanıyormuşda onları 2-3 kuruşuna göz diktin gibi ithamlarda bulundun. Bende öğretmenim paranın öyle kolay kazanılmadığını çok iyi bilenlerdenim. Şimdiye kadar satığım arabalarda tek sorun çıkmadı, ekspere götürdüler tertemiz çıktı. Düne kadar hala sattığım araba için aradılar. Ama oturduğun yerden beni tanımadan forumda beni kişilik haklarımı zedeleyici konuşmalar yaptın. İftira attın. Sonuçta ben seni Allah'a havale ettim. Allah herşeyi görendir, bilendir.

Geri