SATILDI. 2008Toyota Avensis 1.6 Ful Elgant lpg

Kodla Büyü
Re: Satılık 2008Toyota Avensis 1.6 Ful Elgant lpg

10 numara araç... bu devirde ,bu temizlikte,bu fiyata hemen satılır..

Hayırlısı olsun...

hayırlı satışlar;valla Km si AZ ve kazasız Avensisler el üstünde tutuluyor...Araç çok temiz gözüküyor..hocam sahibinden de muadiline 44 -45 fiyat yazanlar var..Bence fiyat mantıklı!!

hayirli satişlar... biraz pahali ama arac temiz zaten bu devirde temiz arac bulmak zor

ilk pahalı diye mesaj atan arkadaşa özel indirim yapılacaktır

:puhaha:

Hayırlı satışlar.

ne güzel araba ya. param olsa kaçırmazdım. hocam da pazarlık yapardı heralde ;)

yakıt sizin dediğiniz gibi duymadım hocam avensis en fazla yakan modellerden biri olması lazım

gezegen10' Alıntı:
yakıt sizin dediğiniz gibi duymadım hocam avensis en fazla yakan modellerden biri olması lazım

her yakıt aldığımda bakmışımdır uzun yolda kilima açık 35 lt gaz ile 400-420 km gördüm 1300kg bir araça göre güzel bir değer bence

gezegen10' Alıntı:
kesinlikle ve kesinlikle yanlış biliyorsunuz hocam bundan önceki aracımda avensisdi yine avensis ikiside 1.6 birisi 2008 şimdiki 2006 lpg 2.40 şehir içinde en fazla 20-22 kuruş şehirler arası lpg nin ucuzladığı vakitte 15 kuruşa kadar düştü ama şu anda 18 kuruş yakıyor ortalama 110 km hızla

hocam araç ilandan kalkmış sattınız sanıyorum?? mahsuru yoksa kaça gitti??

Hocam hayırlı olsun

Bende bu modellerden düşünüyorum 30-34 bin arası

Nasıl önerirmisiniz arabayı değerli yorumlarınızı bekliyorum.

hocam benim 2. arabam. Daha önceki arabamda avensisdi bu arabamda avensis çok memnunum yakıt çok ekonomik inanamazsınız bu kilodaki bir arabaya. Araç d segmenti konfor yol tutuş mükemmel tam bir uzun yol arabası. Emin olun bu arabayı kullandıktan sonra daha önceki araçlarınızın çok eksik olduğunu hissedeceksiniz. Özellikle araç yüksek devirlerde üst düzey performans sunuyor. Başka bilmek istedikleriniz olursa tüm samimiyetimle cevap veririm

2012 corolla 1.6 confort var. Sihay boyasız. Tüp yeni, işli değil henüz. Boyasız. 46000 son fiyatı. KM:49000 de

delikatliyam' Alıntı:
Hocam hayırlı olsun

Bende bu modellerden düşünüyorum 30-34 bin arası

Nasıl önerirmisiniz arabayı değerli yorumlarınızı bekliyorum.

bulabilirsen 2007 ve sonrsı makyajlı kasayı tavsiye ederi m
bu fiyata alabileceginiz daha iyi bir araba olamaz kaliteli güvenli tasaruflu geniş
almdan önce ekpertiz raporu serviste araca neler yapılmış öğrenin

aresbel3' Alıntı:
2012 corolla 1.6 confort var. Sihay boyasız. Tüp yeni, işli değil henüz. Boyasız. 46000 son fiyatı. KM:49000 de
Hocam hangi ildesiniz ve ilan linki var mı size mesaj attım telefonunuzu yazarsanız iletişime geçmek isterim

Geri