Satılık TOYOTA Verso

Kodla Büyü

kafkas

Süper Üye
Süper Üye
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...arksiz-cok-temiz-aile-arabasi-88608850/detay#

Araç bir arkadaşımın ve hatasız.

Buradan ilgilenebilecek arkadaşlar için ekliyorum

Saygılar

İlan Detayı :

Aracın İlk Sahibiyim

2010 Toyota Verso Premium Full 23800 Km De (Kesinlikle Orjinal)

Araçta Herhangi Bir Kaza, Boya, Borç, Değişim, Tamirat Yoktur. İlk Alındığı Gibidir.

Plaka Açık Tramere Ve Balıkesir Toyota Altana Sordurulabilir.

Servis Bakımlı Ve Garanti Kapsamındadır.(5 Yıl)

Arka Cam Ve Bagaj Cam Filmi Değil Orjinal Toyota Renkli Camıdır.

7 Koltuklu, Geniş Bagajlı, Sigara İçilmemiş Ve İtina İle Kullanılmış Tam Bir Aile Arabasıdır. (Resimlerde Gördüğünüz Gibi)

Takas Kesinlikle Düşünmüyorum.

Kısaca modelinin en dolusuna, en temizine, itina ile kullanılmış bir araca Toyota Markasının da Kalitesine, Sorunsuzluğuna ve Sağlamlığına bu araçta sahip olabilirsiniz.

Fiyat : 44,500 TL

bu fiyata 2011 eski kasa dizel ve daha fazla özellikli Ford C-max alınabilir bence verso toyotanın bir hüsranı çünkü 1,6 dizeli yok...

neyzen44' Alıntı:
bu fiyata 2011 eski kasa dizel ve daha fazla özellikli Ford C-max alınabilir bence verso toyotanın bir hüsranı çünkü 1,6 dizeli yok...

teşekkürler bilgi için satış için iyi oldu :)

Benim babam toyota gibi adam demek var benim babam fordçu demek var :puhaha:

O ne iğrenç konsoldur öyle kardeş. Hayırlı müşteriler dilerim.

unknownrealmman' Alıntı:
O ne iğrenç konsoldur öyle kardeş. Hayırlı müşteriler dilerim.
:+1:
Harbidende berbatmış... Bu parayı verdikten sonra gözü kapalı olması lazım alan kişinin...

verso için fiyat yüksek gibi, her malın alıcısı vardır diyerekten hayırlı satışlar dileyelim

ne tipsiz arabaymış aga yaa:)))
o kadar parayı veren çıkarsa helal olsun,hayırlı satışlarr 8)

Yorum yapan arkadaşlara destekleri için teşekkür ederim. :+1:

Herkes almasın zaten :)

ford un 7 koltuklu grand cmax ını kaça alabilecek arkadaşlar acaba??

Hayırlı satışlar olsun,

her malın bi alıcısı vardır evet ama versonun alıcısı farklıdır çünkü japonun süspansiyonu ve sessizliği cmax ın yol, rüzgar ve teker sesini arabanın içindeki plastik sesleriyle harmanlayıp sunduğu senfoniyi dinleyenler var sanırım

:lol:

umarslan17' Alıntı:
ford un 7 koltuklu grand cmax ını kaça alabilecek arkadaşlar acaba??

Hayırlı satışlar olsun,

her malın bi alıcısı vardır evet ama versonun alıcısı farklıdır çünkü japonun süspansiyonu ve sessizliği cmax ın yol, rüzgar ve teker sesini arabanın içindeki plastik sesleriyle harmanlayıp sunduğu senfoniyi dinleyenler var sanırım

:lol:

İkisini kullandım inceledim. versonun konforu daha bi hoşuma gitti.

Tamam yakıt olarak 1.6 dizel olsa iyi olurdu ama 1,6 132 hp benzinli de iyi performans veriyor versoda

Araçları donanım olarak karşılaştırdığım gibi teknik olarak ta karşılaştırdığımızda ford alıp gitmiyor açık ara belirtiyim.

İki aracında üstünlükleri var tabi birbirine.

Ford C-max 2012 trend benzinli 125 ps sıfırının fiyatı 46900 TL sıfır araç. Sence mantıklı mı?

Kasa yapısı, sağlamlığı ve frenleriyle ün yapmış bir Amerkan markasını Japonla karşılaştırman mantıklı mı?

Sağlamlık : Toyota
Yakıt : Benzinlilerde Toyota daha az yakar
Fren : Tam bilmiyorum ama haklısın fordun 10 metrede durduğu yerde toyota 400 metre kayar :puhaha:

Bu memlekette Japon - Alman karşılaştırılır genelde :) Sizin memleket America herhalde :p

son noktayı koyuyorum hocam.

Tamamen tarafsız
Alın çevrenizden 3-5 kişi gidin Toyotaya Verso'ya da binin Ford C-Max 'a da binin. Şimdi arkadaşlarınıza sorun, hangisi beyler diye.

Sonucu biliyorum çünkü bu segmentte yer alan araçların tümünü karşılaştırdım. (C-max-Verso-P 5008- Picasso-Scenic) Bu dört aracı da evirdim çevirdim :) sonuç sizi tatmin etmez ise ne diyeyim sizin zevkiniz :)

arkadaşlar zevk meselesi olarak değerlendirmeyin, bu araçlar mpv, yol tutuş, içine aldığı ses, alt takım ayarını sürdürme ve servis

sarfiyat malzemeleri için
toyota dışarıya servis malzemesi vermez ama servisleri de okadar pahalı değildir
ford servislerde yapılacak olan değişimler pahalıdır, dışarıya yaptırırsınız uzun vadede aynı parayı bulur.

ve ayrıca ford c max ta focus ile aynı parçaları kullanır ama verso corollayla aynılarını değil, dolayısıyla sağlamlığa baktığınızda verso öne çıkar

tek artısı dizel olması, onu da taşra da(büyük otokoç/yetkilendirilmiş servisler hariç) araçta problem yaşamaya başladığınızda problemi bile çözemezler çoğu zaman.

verso nun son kasasındaki ön konsol kötü olduğu kabul edilebilir. :)

vay be başbakan haklı galiba.bu öğretmenlerde para çok.özelde müdür binemiyor versoya helal dostum sana
hayırlı satışlar:)

umarslan17' Alıntı:
arkadaşlar zevk meselesi olarak değerlendirmeyin, bu araçlar mpv, yol tutuş, içine aldığı ses, alt takım ayarını sürdürme ve servis

toyota dışarıya servis malzemesi vermez ama servisleri de okadar pahalı değildir
ford servislerde yapılacak olan değişimler pahalıdır, dışarıya yaptırırsınız uzun vadede aynı parayı bulur.

ve ayrıca ford c max ta focus ile aynı parçaları kullanır ama verso corollayla aynılarını değil, dolayısıyla sağlamlığa baktığınızda verso öne çıkar

tek artısı dizel olması, onu da taşra da(büyük otokoç/yetkilendirilmiş servisler hariç) araçta problem yaşamaya başladığınızda problemi bile çözemezler çoğu zaman.

heee işte aklsı selim mantıklı insan yorumu :+1:

swanp' Alıntı:
vay be başbakan haklı galiba.bu öğretmenlerde para çok.özelde müdür binemiyor versoya helal dostum sana
hayırlı satışlar:)

hoca benim değil ya :) bilgisayardan anlamayan bir arkadaşımın . 53 bine almıştı. Biz nerdee :oops:

kafkas' Alıntı:
umarslan17' Alıntı:

heee işte aklsı selim mantıklı insan yorumu :+1:
Neyzen44 hocanın yorumları objektif ve netti, bence senin bu mesaj mantıksız insan yorumu olmuş :-1:

vay 4 yıldır hayalimdeki araba.. ama para yok..
hadi hayrola, pazar ola arkadaş..

neyzen44' Alıntı:
Dış görünüşe göre C-max focus ise

Verso da Yaris desek yerinde olur sanırsam

yedek parçalarını sorabilirsiniz hocam c max ın parçaları focusun çoğu parçasıyla aynı ama versonun yarisle aynı değil.

Geri