satılık tablet

Kodla Büyü
yo hocam aksine çok memnunum ama tablet konusunda başka fikirlerim var. Zaten internette tabletin yorumlarını okursan herkesin ne kadar memnun kaldığını görürsün.

hasari' Alıntı:
Bu tablet olayına bende sıcak bakmıyorum ısınamadım yav. :)

ben şu açıdan sıcak bakıyorum şöyle ki,açık öğretim kitaplarını falan yükleyeceksin abi plajda bile uzansan rahat rahat okursun :)
ne bileyim kitap dışında internete takılırsın,oyun falan oynarsın v.bs.....tablet kullanımı güzel yağ gibi akıyo valla :)

only61' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Bu tablet olayına bende sıcak bakmıyorum ısınamadım yav. :)

ben şu açıdan sıcak bakıyorum şöyle ki,açık öğretim kitaplarını falan yükleyeceksin abi plajda bile uzansan rahat rahat okursun :)
ne bileyim kitap dışında internete takılırsın,oyun falan oynarsın v.bs.....tablet kullanımı güzel yağ gibi akıyo valla :)
Haklı olabilirsin fakat plajda tablet ekranı okunmaz parlar. :mrgreen:

şezlong ve şemsiye var ne güzel...
alacaksın ipad miniyi; denizin dalga sesi ve güneşin pozitif ışığı eşliğinde dokuna dokuna kullanacaksın :)

only61' Alıntı:
alacaksın ipad miniyi; denizin dalga sesi ve güneşin pozitif ışığı eşliğinde dokuna dokuna kullanacaksın :)
Abi kanımıza girme şimdi hele dur. :)

Hocam zaten fiyatı 570. Ben alalı 15 gün oldu hiç kullanmadım bide çinden kılıfta aldım. Sadece kılıf 30-40 civarı tuttu. 300 tlye satan olmaz. Ama tablet konusunda şunu söylebilirim (benim tablettim için demiyorum) İnanılmaz bir teknoloji. Bende ilk çıktığında tablet elınıp ne yapıcanki diyenlerdendim ama tablet kullanınca süper bir şey olduğunu anlıyosun. Şarj derdi yok 7 saat kullanıyosun her türlü program ve oyun full hd film. Gerçekten tabletten sonra ne çıkar merak ediyorum.

gps li olsa düşünürdüm belki, hocam fiyat az yüksek, sıfırı 541 lira, hiç olmazsa garanti açısından muhattap buluruz, yurt dışından gelnce bi sorun olursa garanti sıkıntı olmasın.

only61' Alıntı:
bu iş için kindle tarzı e kitap okuyucu biçilmiş kaftan hocam. tablet-pc vs. kitap okumak için uygun değil.

hocam ben zaten türkiyeden aldım. Kılıfı çinden sipariş ettim türkiyede yok diye. Vın kullanılıyor yazıyor hiç kullanmadım ama. Faturalı ürün. Tamamen arkotek firmasının ürünü.
Alırken özellikle garanti konusunda dark firmasının değişim yaptığı için tercih ettim.

Hocam kesinlikle tablette sorun yok. Sorun olsa zaten garantiye yollarım. Satmadaki asıl amacım 2 tablet var bende.

tmy83' Alıntı:
Hocam kesinlikle tablette sorun yok. Sorun olsa zaten garantiye yollarım. Satmadaki asıl amacım 2 tablet var bende.

o zaman neden yeni bir tablet satın aldınız hocam?

Bu tablet işi kısa süreli bi heves bence, pc ya da laptop tadı vermiyor asla. Tabletin sonuda netbookların sonu gibi olacak piyasaya girdikleri hızla geri gidecekler. Hiç biri masaüstü ya da laptobun yerini tutamaz zannımca...

Önce kendime bu tableti aldım. Bu tablet gelince benim ufaklık hiç oynatmadı. Bende ona daha küçük bir tablet aldım. Hala kendi tabletimi kullanmaya kalkınca rahat bırakmıyor. Bende satılığa çıkarttım. Nedeni bu.

tmy83' Alıntı:
Önce kendime bu tableti aldım. Bu tablet gelince benim ufaklık hiç oynatmadı. Bende ona daha küçük bir tablet aldım. Hala kendi tabletimi kullanmaya kalkınca rahat bırakmıyor. Bende satılığa çıkarttım. Nedeni bu.

anladım çocuk yapmayın demek istiyorsunuz :)

hocam başka çocuk bozar diye satmayı düşündüğüm bi cihaz var mı :idea:

Aynı marka model bende de var arkadaşlar. Çok sağlam bir tablet. Gta Vice City, NEed for Speed gibi oyunları bile takılmadan oynayabiliyorsunuz. Benden söylemesi :)

Geri