Satılık Servis Bakımlı Golf

Kodla Büyü

mertcenk

Site Gezgini
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 974/detay/
Aracıma her türlü kefilim tüm bakımlarını yetkili serviste yaptırırım.
Detaylar ilanda mevcuttur.Araç Benimdir Ne Zamandır 28500 TL den ilandaydı fakat daha düşük model bir araç almak için fiyatı indirdim.
Vede gerçekten dosta gidecek bir araçtır alan zaten bunu farkedecektir. süsleyip püsleyip 1 ay sonra dökülen araçları çok iyi biliyorum çünkü.

şehir içinde bir depoyla 600 km yol yapıyor.
oda kocaeli trafiğinde kocaeliyi bilenler bilir sürekli kavşak ve ışık dolayısıyla yakıt sarfiyatı böyle oluyor
şehirler arası otobanda bir depoyla 1050 km yapabiliyorum. Benzinli ve 1280 kiloluk bir araç için bence çok iyi.

performans problem derken hocam
otobanda 240 km ye kadar çıkarıyorum bana mısın demiyor hiç bir sallanyı sarsıntı kayma yok,
gişelerden geçerken yanımdaki bir çok toyota şevrole honda gibi araçları hep geride bırakıyor. onlar toparlanana kadar benim aracın tozu yere iniyor.

mümkünse kulaktan duyma bilgileri olanlar gölge etmesinler VW ve modellerini bilenler konuşsun.

mertcenk' Alıntı:
oda kocaeli trafiğinde kocaeliyi bilenler bilir sürekli kavşak ve ışık dolayısıyla yakıt sarfiyatı böyle oluyor
şehirler arası otobanda bir depoyla 1050 km yapabiliyorum. Benzinli ve 1280 kiloluk bir araç için bence çok iyi.
iyi satışlar hocam. fsı motorlar düz motorlara göre tasarruflu diye biliyorumda 1050 km yapması uzun yolda çok iyi. depo kaç lt hocam.

evrim0626' Alıntı:
mertcenk' Alıntı:
iyi satışlar hocam. fsı motorlar düz motorlara göre tasarruflu diye biliyorumda 1050 km yapması uzun yolda çok iyi. depo kaç lt hocam.
60 LT hocam

bir golf kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim golfü arkadaşlar...kullanımı çok rahat...işte fsi olması biraz sıkıntı,lpg dönüşümü konusunda..

fsi motor olmasa alırdım. ne olursa olsun bu arabaya tüpsüz binmek aylığı benzine bağlamak demektir

İki üç aya bende satışa çıkaracağım gibi :) Bizim Golf LPG'li :) O zaman buraya mesaj bırakırım inşallah. Hocam hayırlı satışlar. Ne demişler altının değerini sarraf bilir.

hayırlı satışlarda bugün siteye üye ol 4 mesaj yaz 4üde araba için mübarek sahibinden.com olduk

ozkan_misirli' Alıntı:
İki üç aya bende satışa çıkaracağım gibi :) Bizim Golf LPG'li :) O zaman buraya mesaj bırakırım inşallah. Hocam hayırlı satışlar. Ne demişler altının değerini sarraf bilir.
Allah Razı olsun.

beyazgolge' Alıntı:
hayırlı satışlarda bugün siteye üye ol 4 mesaj yaz 4üde araba için mübarek sahibinden.com olduk
hocam siteyi sürekli takip eden bir üyeyim siteden birşey indirmek için üyelik istemedği için hiç kayıt yaptırmadım
fakat ilan vermek için bugün kayıt oldum.

zerrax' Alıntı:
lpglisini temizini bulmak zaten çok zor oluyor..alan satmıyor hocam..
aynen öyle hocam gazlısını kullanan motoru bitirdiği için satıyor genelde.
bende golfü alacağım zaman VW nin e tasarruflu modeli hangisidir diye VW ye sorup bu modeli tercih etmiştim
nie gidip gazla güçten düşmüş bir araç alıyım diyerekten bu model kasayı aldım.
çokta memnunum borcumu bitirince yine VW bir araç alacağımıda inşallah nasip olursa söyleyeyim yani.

bu arada fsi motora lpg montajı yapılmakta arkadaşlar fakat benzinde kullanılıyo sistemde ama genel itibariyle % 30-35 arası tasarruf sağlıyormuş. Brc nin fsi motora oturmuş bir sistemi var bilginize...

bu arada yakında sitemiz sahibinden.com u geçer admine sesleniyorum araç ilanlarından para alınsın ve elde edilen gelir eylemlerde kullanılsın sesimiz duyulur hiç yoktan :D :D

zerrax' Alıntı:
lpglisini temizini bulmak zaten çok zor oluyor..alan satmıyor hocam..

bende var 2008 sıfır almıştım. km si çok düşük inşallah kışa girerken satmayı düşünüyorum bakalım burada ilan açarım.Araçta şükür çizik bile yok şimdilik. LPG li ve bekar oldugumdan pek koltuklarıda eskimedi.sigara içilmedi :) fırça bilesürdürmedim hiç arabaya yıkatırken. İnşallah hak eden birine gider. km si 20 000 daha.
Tabiki parasınıda alıcam satarken öyle ucuza vermem.Benim aracıma parası olan binsin ucuza mal almak isteyen değil. Zoruma gider çünkü. Yazın güneşte kalmasın diye kapalı otoparka tonla para veriyorum .. İnşallah arabayı seven birisi alır benden sonra.

bellagio' Alıntı:
bu arada fsi motora lpg montajı yapılmakta arkadaşlar fakat benzinde kullanılıyo sistemde ama genel itibariyle % 30-35 arası tasarruf sağlıyormuş. Brc nin fsi motora oturmuş bir sistemi var bilginize...

bu arada yakında sitemiz sahibinden.com u geçer admine sesleniyorum araç ilanlarından para alınsın ve elde edilen gelir eylemlerde kullanılsın sesimiz duyulur hiç yoktan :D :D
evet BRC marka 4-5 yıldır takılabiliyor kim yaydıysa fsi e lpg olmuyor diye bilmiyorum ama eskidende oluyordu fakat o zamanlarda lpg teknolojisi ülkemize yeni girdiğinden her modele uygun lpg kitleri yoktu zamanla hepsi geliştirildi.
tabi bazı araçtan anlamayan şahıslar fsi ise lpg olmaz zihniyetini fsi e 5-6 yıl önce lpg nin olup aslnda uyum sorunları olduğunu bilemiyorlar
çünkü ilk lpg kitleri toroslar için ülkemze girmiş toroslara uydurulan kitleri sanayideki işbilmişler önüne gelen her araca takmışlar
hikmet odur ki fsi motora bir türlü yedirememişler çakma kitlerini sorund burdan ortaya çıkmış.
halbuki günümüzde oluyor fakat ben kişisel tercihim lpg aracın motorunu öldürür diyorum ve asla hiç bir aracımı lpg li almadım, taktırmadım.

LPG nin motoru yediği kocaman bir şehir efsanesi
motoru nasıl yiyor anlatın izahını yapın bizde bilelim
ya benim bugüne kadar okuduğum herşey yalan yada siz yalan söylüyorsunuz

yasarcan' Alıntı:
LPG nin motoru yediği kocaman bir şehir efsanesi
motoru nasıl yiyor anlatın izahını yapın bizde bilelim
ya benim bugüne kadar okuduğum herşey yalan yada siz yalan söylüyorsunuz
fabrika çıkışlı lpg li olan araçlar lpg ye uyumlu üretilir fakat
benzin
dizel
elektrikli gibi
farklı yakıtlar kullanan araçlarda kendine göre motora ve yanma odasına sahiptir
lpg nin oluşturduğu basınçla benzinin oluşturduğu basnç bir değildir bence siz her okuduğunuzu doğru sanıyorsunuz.
Ben şimdiye kadar 15 tane araç aldım sattım kullndım lpg li araçta denedim aynı modelde lpg lilerin torku düşük kalkışı zayıf
motorun sesi daha kulak tırmayalan hale gelmişlerdi. neyse amacım polemik yaratmak deil alıcıysan görüşelim deilsen bilgilerini farklı konu aç tartış.

mnn' Alıntı:
fsi motora lpg takılmaz hala bilmeyen varsa yuh diyorıum.ç.
bazı motorlara takılıyor ama hemde lpg nin alası.
birde boşuna karalama kampanyası yapıp fiyat kırmaya çalışma yukarıda farklı bir nikle yorum yazmışssınn sonra
başka hesaptan atıp tutmuşsun neyse araba satılmasa galeriyle anlaştım zaten biraz düşükten verecem
nasılsa araba alacak olan galerinin yolunu illa tutuyor orda haliyle satarlar.
Birde iyi niyetli şerefli forum üyelerine eğer almayı düşünürlerse memurdan memura gidecek sorunsuz araçtır
böyle haysiyetli şerefli arkadaşlara pm atarlarsa fiyatta çok düşürmemek kaydıyla pazarlık payım vardır.

arkadaşlar bendede 2008 golf var...26000 kmde daha...o kadar soran oluyor,ama kesinlikle satmam..arabaya bindiğinizi anlıyorsunuz...benzinli veya lpgli fark etmez,eğer rahatlık istiyorsanız...eminim mert hocamda zorunda kalmasa kesinlikle satmaz..hayırlı satışlar tekrardan hocam..

zerrax' Alıntı:
arkadaşlar bendede 2008 golf var...26000 kmde daha...o kadar soran oluyor,ama kesinlikle satmam..arabaya bindiğinizi anlıyorsunuz...benzinli veya lpgli fark etmez,eğer rahatlık istiyorsanız...eminim mert hocamda zorunda kalmasa kesinlikle satmaz..hayırlı satışlar tekrardan hocam..
aynen öyle hocam kredi borcumdan ötürü satıyorum.

Geri