Satılık Golf 1.6 Comfortline

Kodla Büyü
Diğer golflerden farklı görünmesinin tek nedeni rengi zaten. çok dikkat çekiyo kendini gösteriyo. ben rengini özellikle çok seviyorum zaten. model yükselticem onun için satıyorum yoksa gayet memenunum. t.ederim

slm SeeNone.araban güzelde model 1999 mu? son fiyatı ne kadar olur askerden yeni geldim para sıkıntım var.
tabi pazarlık yapmak istemem ama gerçekten para sıkıntısı var

evet 99 model. çok cüzi bi pazarlık payı koyarak verdim fiyatı. açıkçası çok aşşağı inmeyi düşünmüyorum.

araba çok hoş rengi çok farklı ama 99 model arabaya 16 çok gibi hem tüpüde yok, km si çok iyiymiş, bir arkadaş golf düşünüyor fiyatı biraz düşürürseniz alabiliriz

arkadaş aynı modelini sadece rengi metalik gri idi 18500 e verdi (bilgi amaçlı)

SeeNone' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/100_000_de_99_model_golf_comfortline-26WQQaXQQ17385863WQQpXQQdisplayitem

İlk gözağrım. En az benim kadar temiz bakıcak golf hastası bir arkadaşa vermek istiyorum

Hocam gel ben sana 18.000 e 2002 model peugeot 307 vereyim full özellik 6 airbag cd klima abs esp

arkadaslar bana kalırsa fiyat konusunda cok yorum yapmamak gerekir birileri sevdiği arabasına fiyat ister birileri verir veya vermez. ama bende arabamı sattım ve ve yeni aldım. satarken bence çabuk satmak önemli olan ve ciddi alıcılar zaten arabaya 3 asagı bes yukarı değerini veriyo. sadece birazcık fiyat kırarlar (500-ile 1000 tl arası.
tabi 20000 e kadar olan arabalarda bu rakam önemli) işte o bölümde satıcı ikramda bulunursa araba sahibine(galericiye değil) satılır.
biraz karışık oldu ama deneyimlerimi paylaşmak istdim.

Geri