Satılık 1.6 dci 130 bg 320 tork MST Privilege Energy

Kodla Büyü
dehencan' Alıntı:
bende böyle bişey düşünüyorum ama maksimum 50 bin bakıyorum.

Hocam dediğin fiyata 1.5 dci lerini bulabilirsin. Ancak 1.5 dci'i tavsiye etmem. Bizzat denedim gördüm. Motor 1398 kg olan kasayı çekmekte çok zorlanıyor. Aracım olması şart değil. Alacaksan kesinlike 1.6 dci 130 bg olandan al. Kafana takılan birşey olursa sorabilirsin. Bildiğimce cevaplamaya çalışırım....

spider23' Alıntı:
hocam piyasa çok bozuk..fiyat uygun yazılmayınca çok uzun sürede satılıyor...benden de bi güncel gelsin..

Senin gibi kaliteli insanların mesajını gördükçe mutlu oluyorum. Sağolasın varolasın...

sehzade' Alıntı:
dehencan' Alıntı:

Hocam dediğin fiyata 1.5 dci lerini bulabilirsin. Ancak 1.5 dci'i tavsiye etmem. Bizzat denedim gördüm. Motor 1398 kg olan kasayı çekmekte çok zorlanıyor. Aracım olması şart değil. Alacaksan kesinlike 1.6 dci 130 bg olandan al. Kafana takılan birşey olursa sorabilirsin. Bildiğimce cevaplamaya çalışırım....
teşekkür ederim bilgi için. ancak 1.5 lerde 115 bg. değilmi? kullananlar genelde memnun olduğunu söylüyorlar. forumlarda.

dehencan' Alıntı:
sehzade' Alıntı:
dehencan' Alıntı:

teşekkür ederim bilgi için. ancak 1.5 lerde 115 bg. değilmi? kullananlar genelde memnun olduğunu söylüyorlar. forumlarda.

Beklentilere göre değişir. Ancak 1.5 dci gayet yeterli. Tabi ki 130 bg kadar olamaz. Ama bu onun yetersiz olduğunu göstermez. Rampada zorlanma yok, kalkışta problem yok, verimliliği de performansı da normal kullanım için ideal. Başka ne beklentin olabilir ki yarışçı değilsen.

Ben de megan II sw 1.5 dci vardı birara. Gayet memnundum. Makam aracı gibiydi. Bu model ondan da güzelmiş. Alana hayırlı uğurlu olsun.

dehencan' Alıntı:
sehzade' Alıntı:
dehencan' Alıntı:

Hocam MST 1.5 dci ler ilk çıktığında (2010-2012) 105 bg. idi. Daha sonra (2012 ve sonrası)110 bg yaptılar. Halihazırda MST Touch ve GT Line 1.5 dci ler 110 bg 240 tork, 1.6 dci 130 bg 320 tork olarak üretilmektedir.

Geri