sarıgülden vatandaşa yumruk!!!

• Konbuyu başlatan Anonymous
  • Başlangıç tarihi
Kodla Büyü
şaka maka değil sahici troller
https://twitter.com/akhedef_2071_/statu ... 8912263168
d5nl516.png

papakaa' Alıntı:
Hocam zaten şu devirde ben asla tv seyretmiyorum. Tv kanallarının durumu ortada. Gerçekler ise twitterda sosyal medyada. Halkın yarısından fazlasının twitter kullanmadığını sosyal medya nedir bilmediğini biliyoruz. Tv seyreden vatandaş asla gerçekleri göremez. Akp sosyal medyada propaganda yapmak için gençleri kullanıyo. Twitterı facebooku da yasaklayamaz. Gençlik kolları tamamen bu işe yönlendirilmiş durumda. İnanın internet bağlantılarından kullandıkları akıllı telefon ve bilgisayarlara kadar bedava veriyolardır.

akhedefin soyadı manidar olmuş. şş sümeyye söyle şu trollere de yolsuzluğu, çalmayı, çırpmayı, soymayı hatırlatacak kelimeler kullanmasınlar.

sarıgül çoşmuş. son mitinginde alkışlamayan birisine "tenekeden durma orada, ya alkışla ya kaybol. ben bu alanda heyecanı olmayan bir adamı istemiyorum." demiş.
sarıgül çözmüş olayı. başbakan olabilecek potansiyel var adamda :)
bu arada sarıgülü eleştirenlere, sarıgül taraftarları "ne oldu kardeşim vurduysa bana vuruyor, azarlıyorsa beni azarlıyor." diyorlarmış, bilginize :)

normall :)

Ekli dosyalar

• ImageUploadedByTapatalk1393858913.574941.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1393858913.574941.jpg
    85.5 KB · Görüntüleme: 370
Hocalarının da bedduasını gördük. Biz bedduaya lanet duaya davet diyoruz. Biz rahmet için geldik gazap için değil. Bizim rahmetimiz gazabımızı aşacaktır inşallah..
buda paralel tanrının işi

easytr' Alıntı:
yorumsuz

http://www.tgrthaber.com.tr/gundem/11598.html
http://www.haber7.com/partiler/haber/11 ... asa-yumruk

google'da haberi aratırken sarıgülün geçmiştede yumruk olayları olduğunu gördüm. 30 martta bu halk sana istanbulda bir yumruk atacak ki sen görme

Sen hırsızlardan haber ver ak troll sonra gel burda konuş, gelmiş burda 30 mart da akp ye oy verin diyor bir de utanmadan. Sarıgül' ün yaptığı bu yanlış hırsızların yanında hiç bir şey.

yorum yapmaya gerek yok. haber değeri yok çünki. sen sarıgülün konuştuğu yerde erdoğan diye bağırırsan olacağı budur. edoğanın mitinginde kılıcdaroğlu diye bağırırsan daha kötü olursun onuda söyleyeyim. şimdi onlarca haber paylaştırtmayın burda. siyaset yapacaksanız sizleri ve bizleri etkileyen haberlerden bahsedin de adam gibi gerçekleri konuşalım, tartışalım, yorumlayalım

sahrak' Alıntı:
yorum yapmaya gerek yok. haber değeri yok çünki. sen sarıgülün konuştuğu yerde erdoğan diye bağırırsan olacağı budur. edoğanın mitinginde kılıcdaroğlu diye bağırırsan daha kötü olursun onuda söyleyeyim. şimdi onlarca haber paylaştırtmayın burda. siyaset yapacaksanız sizleri ve bizleri etkileyen haberlerden bahsedin de adam gibi gerçekleri konuşalım, tartışalım, yorumlayalım

:+1: :+1:

sahrak' Alıntı:
Doğru söylüyosun hocam. Dün osmaniyede hırsız var pankartı açan bi vatandaşı halk linç edecekti resmen. Kurulu bi düzen var. Mangırlar geliyo işler yürüyo nasıl olsa. Akp seçmeninin ağzında tek bi cümle var. Alır kardeşim rüşvet değil bunun adı bağış. Ben benim cebime girene bakarım çok şükür iyiyim bu ülkede faizlerin bir gecede tavana vurduğunu gördük. Çok şükür kredimi ödeyebiliyorum. Adamların cümleleri bunlar. Aldığı 120 liralık zamma seviniyo bu adam. Aldığı zamla arabasının deposunun yarısını anca dolduruyo o ayrı konu. Yazık gerçekten yazık.

koç grubunun en düşük fiyatı veren 1 milyar 150 avroya yaparım dediği ihaleyi sedef denizciliğe 3 milyar avroya veren kimdir. bu aradaki para halkın parasımıdır yoksa biatçı yandaş trollerin cebinden çıkan paramıdır.

bu gün fuatavni isviçrede 40 milyar dolar var dedi başta abartı geldi şu an diyorum az bile. 40 milyar dolar da neymiş.

cumhurtorun' Alıntı:
hepsi aynı bokun laciverti bunların. sarıgülde de tayyipteki tavırları görüyorum. sarıgülde, şimdiki gibi tehlikeli bir adam olma potansiyeli var.
oldu mu sregy kaydeşim?

kesinlikle benim de gözlemim bu yönde." ananı da al git" demekten bir farkı yok bence...

amdturion' Alıntı:
cumhurtorun' Alıntı:
hepsi aynı bokun laciverti bunların. sarıgülde de tayyipteki tavırları görüyorum. sarıgülde, şimdiki gibi tehlikeli bir adam olma potansiyeli var.
oldu mu sregy kaydeşim?

kesinlikle benim de gözlemim bu yönde." ananı da al git" demekten bir farkı yok bence...
Anamida da al git iyi prim yapip akp ye bir miktar taban olusturmustu. Umarim ayni sey olmaz

Geri