Samsung Tablet

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar Samsung SM-T110 tabletimiz var hibe ile geldi ne zoom kurabiliyorum android 4.2 ne ebayı açıyor ben sürümünü yükseltebilir miyim?
İş görür mü direk bilgisayarcıya mı vereyim, hiç uğraşmayayım mı ne yapayım?

Fikri olan yok mu arkadaşlar:( Evde imkanı olmayan çocuklar için gelen tabletlerden biran evvel çözersem çocuk derse girecek henüz hiç giremedi

Samsung müşteri hizmetlerini ara hocam bence kimse bişey demiyorsa okuldan aryorum de bilgi al

android 5 ve alti ise zoom eba vs calismiyor sanirim. xda da felan varsa aroma vs gibi oynanmis rom anca oyle olur

1-2 sitede buldum ama ilk defa tablette yükseltme deneyeceğim sanırım bilgisayara bağlamam gerekiyormuş
Hocam diğer hocalarımında dediği gibi internet üzerinde sürüm araştırması yap bununla ilgili kaynakları bulursun, Ha olmadı mı tek çare müşteri hizmetleri veya bu işten anlayan birisiyle iletişim kurmak olacaktır. İyi çalışmalar :)

1-2 sitede buldum ama ilk defa tablette yükseltme deneyeceğim sanırım bilgisayara bağlamam gerekiyormuş

bilgisayara odin programını yükleyin. tabletinizle uyumlu twrp yi odinle tablete atacaksınız. bunun için tableti download moda almanız gerek.. (ses kısma ve açma-kapama düğmelerine aynı anda basarak alabilirsiniz.)
daha sonra tabletinizle uyumlu olan android sistemini sd karta yada taletin hafızasına atın.. open gaps paketini de tablete yada sd karta atın.. twrp üzerinden tableti başlatın.. (ses açma, home, açma kapama düğmesiyle)
twrp açılınca;
wipe (temizle) bölümünden data/cache, system gibi alanları temizleyin..
install(yükle) bölümünden önce android sistemini sonrada gaps paketini yükleyin..
tableti yeniden başlatın..
hayırlı olsun..
not: elimde tabletinizle uyumlu versiyon yok maalesef.. xda-developers sitesinde yada internette bulursunuz mutlaka.. android 7, linage os, bliss gibi sistemleri arayın.. gaps paketi bu sisteme göre indirilebilir..

sizin mesajı görünce benimde güncelleme gelmeyen samsung tab e t560 android sürümünü 7.2 ye güncelledim. Üretici firmalar ucuza sattıkları tabletlerin android sürümlerini bilerek güncellemiyorlar. Bu videodan faydalandım işe yaradı

Buradaki videoya ingilizcem yeterli gelmedi çok anlayamadım, youtube da da sm t110 için tootlama yok 1 videoda var onda da hangi sürüme yükselttiğini söylemiyor
chrome da Türkçeleştirebiliyorsun
Chrome tarayıcınızın dilini değiştirme
  1. Bilgisayarınızda Chrome'u açın.
  2. Sağ üstte Diğer. ...
  3. Altta Gelişmiş'i tıklayın.
  4. "Diller" bölümünün altında Dil'i tıklayın.
  5. Kullanmak istediğiniz dilin yanındaki Diğer'i. ...
  6. Google Chrome'u bu dilde görüntüle'yi tıklayın. ...
  7. Değişiklikleri uygulamak için Chrome'u yeniden başlatın.

Hocam bu tabletin aynısından var boşuna uğraşmayın donanımı çok yetersiz kendi adıma e kitap okuyucu olarak kullanıyorum

ne kötü bir durum çocukcağızlar imkansızlıktan derslere katılamıyor, sağdan soldan verilen tabletlerde de durum bu:(

hocam bunu bi dene. En kötü tablet açılmaz duruma gelir e bu haliylede bir işine yaramaz zaten. Ben aynısını t310 tabletime yaptım çalıştı
Ben bu videodakini yaptım.
Gerekli dosyaların linkleri açıklamalar kısımlarında mevcut.

Samsung SM-T113 modeli var. @Enola hocamızım mesajındaki işlemleri yaptım. Android yükseltmesi oldu. Ancak iki sorun ortaya çıktı. Birincisi tablettin kamerası çalışmadı. İkincisi ise tablet kapalı iken şarj olmuyordu. Orjinal yazılımıma geri döndüm.

Geri